Co u nas?

Praca w kawiarence, opieka nad dziećmi, praca w obsłudze technicznej – to tylko niektóre z możliwości zaangażowania się wolontariuszy podczas tegorocznego Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. Przeczytaj formularz i zgłoś swój udział! Zapraszamy!

Na dzieci z Bytomia-Rozbarku, którymi opiekują się nasi streetworkerzy, czekają dziś emocje sportowe, ponieważ wezmą udział w zawodach sportowych przygotowanych specjalnie dla nich. Życzymy powodzenia!

Chemia i Bezsenna noc?  Jak zwykle pracujemy nad niespodziankami…  Będzie się działo! Zapraszamy do Ustronia – 31 marca o godz. 22.00.

W sobotę o godz. 10.00 w kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie rozpoczniemy Wiosenną konferencję dla kobiet. Każda z pań jest oczekiwana i  mile widziana!

WIOSENNA KONFERENCJA DLA KOBIET

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Rozmowy z dziećmi

A dlaczego ten krzew jest winny?

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy