Co u nas?

W tym roku do 2 maja można złożyć roczne zeznanie podatkowe, a wraz z nim wskazać Organizację Pożytku Publicznego, która bezpośrednio otrzyma 1% z naszych podatków – prosimy o przekazanie 1% Centrum Misji i Ewangelizacji.

Fragment Księgi Ezechiela jest czytany podczas dzisiejszej liturgii w Misericordias Domini. Zachęcamy do prześledzenia komentarza egzegetycznego Jakuba Slawika na portalu egzegeza.pl.

Długi weekend majowy trwa, a my zapraszamy na weekend czerwcowy w górach, by porozmawiać m.in. o seksie i zarządzaniu finansami.

Już za dwa miesiące zacznie się Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie!

Dotarliśmy do 56 396 osób. Zobacz Raport za 2016 rok

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

W oczekiwaniu na odpowiedź

Zostawiam kosmos, schodzę na ziemię i pytam sam siebie.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) towarzyszy w codziennym życiu dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z ich potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającym komunikatem o przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy