Książka Marcina Lutra

Data zakończenia: 31.05.2017 | Kwota do zebrania: 9900 zł | Zebraliśmy: 6320 zł

Nieczęsto w naszym kraju wydaje się dzieła Lutra, tym bardziej wybory z jego pism i kazań, dlatego w naszych planach pojawiło się wydanie książki „Drogowskazy chrześcijanina na każdy dzień”.

więcej informacjizrób przelew przez PayU

Reformacja-Renowacja

Data zakończenia: 30.06.2017 | Kwota do zebrania: 200000 zł | Zebraliśmy: 8340 zł

Czyli mamy plany i marzenia, żeby zadbać o odremontowanie i odnowienie infrastruktury CME. Z myślą o słowach z Psalmu 127,1: „Jeśli Pan domu nie zbuduje, próżno trudzą się ci, którzy go budują”, planujemy od września 2016 r. rozpocząć prace i zakończyć je w czerwcu 2017, jeśli starczy zgromadzonych środków.

więcej informacjizrób przelew przez PayU

Samochód typu kombi

Data zakończenia: 31.12.2017 | Kwota do zebrania: 15000 zł | Zebraliśmy: 11148 zł

W 2014 roku przejechaliśmy 51 164 km. Nasz Opel Astra, którego dostaliśmy kilka lat temu, niestety nie został dopuszczony do dalszego użytku. By na co dzień wykonywać swoją pracę, np. pojechać poprowadzić rekolekcje, zorganizować konferencję, spotkać się dziećmi, młodzieżą, parafianami, potrzebujemy sprawnego auta.

więcej informacjizrób przelew przez PayU

Zakończone projekty

Zakup mikrofonów dla Zespołu CME

Kwota do zebrania: 6000 zł | Zebraliśmy: 6000 zł

Zespół CME powstał w 2000 roku w odpowiedzi na potrzebę prowadzenia wspólnego śpiewu w trakcie spotkań dla młodzieży organizowanych przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. Pierwszy koncert zespołu odbył się na Ogólnopolskim Zjeździe Młodzieży Ewangelickiej w Ustroniu. Od tego momentu rozpoczęły się też jego regularne próby i występy.

W ostatnich miesiącach zespół przeszedł solidną „przebudowę” i do grona chórzystów wstąpiło 8 nowych osób. Obecnie chór liczy 13 osób, a ta liczba może jeszcze wzrosnąć! Do prawidłowego nagłośnienia prób i występów tak dużej liczby chórzystów potrzebujemy nowych mikrofonów. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie tego projektu.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę.

więcej informacji

Komputery dla pedagogów ulicy

Data zakończenia: 31.12.2017 | Kwota do zebrania: 6000 zł | Zebraliśmy: 6000 zł

Mamy dwa niewielkie biura w Bytomiu-Miechowicach i łącznie 11 osób, które w różnym czasie potrzebują mieć dostęp do komputerów. Brakuje jedynie komputerów! Potrzebujemy taki sprzęt m.in. do: pisania raportów, pism do rodziców i instytucji, planowania zajęć z podopiecznymi, postów na blogu i facebooku, a nawet czasem do oglądania jakiegoś filmu podczas zajęć z dziećmi.
Będziemy wdzięczni za wsparcie naszej pracy z dziećmi ulicy właśnie w ten sposób!

Więcej o nas dowiesz się tu.

więcej informacji

Życie to oddech

Data zakończenia: 2.01.2017 | Kwota do zebrania: 10000 zł | Zebraliśmy: 11312 zł

W szpitalu w Asuanie powstał Oddział Intensywnej Terapii, nowych narzędzi chirurgicznych potrzebował także blok operacyjny. Zachęcaliśmy do wsparcia egipskiego szpitala, gdzie pracuje wysłana przez nas pielęgniarka – Anna Pinkas. Dziękujemy za każdy dar i zebrane pieniądze.

więcej informacji

Nasi partnerzy