Chcemy utrzymywać kontakty z byłymi studentami i absolwentami Szkoły Biblijnej w Dzięgielowie.
W czerwcu 2016 roku świętowaliśmy 18-lecie istnienia Szkoły. Wzięło w nim udział ponad 40 osób. Spotkanie było udane, a uczestnicy zaproponowali regularne spotkania absolwentów i byłych studentów.

I tak, w roku akademickim 2018/19 zaplanowaliśmy dwa zjazdy kwartalne absolwentów i byłych studentów Szkoły Biblijnej w terminie 17 listopada 2018 i 23 marca 2019 roku. Spotkania kwartalne rozpoczynają się o godz. 15.00 w budynku CME.

Na 2 czerwca 2019 r. mamy zaplanowany doroczny zjazd absolwentów i studentów Szkoły Biblijnej. Tematem będzie kwestia wielu przekładów Biblii na język polski i pytania o to, jak najlepiej z tego bogactwa korzystać. Spotkanie rozpocznie się od nabożeństwa o 10.00 i zakończy ok. 17.00/18.00.

Prosimy o wcześniejszą informację o chęci przybycia na spotkania na szkola[at]cme.org.pl.

Szukamy osób, które byłyby chętne nam pomóc przy organizacji spotkań i integrowaniu środowiska absolwentów i byłych studentów. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz na powyższy adres e-mail.

Dodatkowe informacje

Za nami 20-lecie!

W lipcu 2018 roku obchodziliśmy 20-lecie Szkoły Biblijnej w Dzięgielowie.

Wspólnie dziękowaliśmy Bogu za ten czas i świętowaliśmy w szerokim gronie studentów i wykładowców, którzy są i byli związani ze Szkołą Biblijną w Dzięgielowie od początków jej istnienia. Główne uroczystości odbyły się 1 i 2 lipca 2018 roku i były częściowo połączone z Tygodniem Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy mogli z nami być i z sympatią myślimy o tych, którym niestety nie udało się do nas dotrzeć. Już teraz zapraszamy Was do Dzięgielowa na spotkania kwartalne i coroczny zjazd. Do zobaczenia!

Przeczytaj Biblię w rok

Zachęcamy Cię do podjęcia wyzwania i przeczytania Biblii lub Nowego Testamentu w jeden rok.

Poniżej przedstawiamy plany czytania Biblii i Nowego Testamentu:

Plan czytania Biblii A4 duża czcionka pobierz
Plan czytania Biblii A4 średniej wielkości czcionka pobierz
Plan czytania Biblii A4 mała czcionka pobierz

Plan czytania Nowego Testamentu A5 pobierz
Plan czytania Nowego Testamentu A4 pobierz

 


Nasi partnerzy