Chcemy utrzymywać kontakty z byłymi studentami i absolwentami Szkoły Biblijnej w Dzięgielowie. W czerwcu 2016 roku świętowaliśmy 18-lecie istnienia Szkoły. Wzięło w nim udział ponad 40 osób. Spotkanie było udane, a uczestnicy zaproponowali regularne spotkania absolwentów i byłych studentów. I tak, w roku akademickim 2017/18 zaplanowaliśmy dwa zjazdy kwartalne absolwentów i byłych studentów Szkoły Biblijnej w terminie 18 listopada 2017 i 10 marca 2018.

10 marca spotkanie absolwentów i byłych studentów Szkoły Biblijnej poprowadzi ks. dr Grzegorz Olek nt.: „Wiara, usprawiedliwienie, uczynki i problemy protestanta. Lektura wybranych fragmentów listów Apostoła Pawła”

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 w budynku CME.

Prosimy o wcześniejszą informację o chęci przybycia na spotkanie na szkola[at]cme.org.pl

Dodatkowe informacje

Przed nami 20-lecie!

W roku 2018 będziemy obchodzić 20-lecie Szkoły Biblijnej w Dzięgielowie.

Chcemy wspólnie dziękować Bogu za ten czas i świętować to w możliwie najszerszym gronie studentów i wykładowców, którzy są i byli związani ze Szkołą Biblijną w Dzięgielowie.

Główne uroczystości zaplanowano na 1 i 2 lipca 2018 roku i będą częściowo połączone z Tygodniem Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie.
Prosimy o zarezerwowanie tego terminu.

Zależy nam na tym, żeby dotrzeć do wszystkich, którzy są absolwentami Szkoły, byłymi studentami, wykładowcami bądź wspierają Szkołę Biblijną na różne sposoby.
Jeśli mają Państwo sugestie, pomysły, uwagi lub chcieliby się zaangażować w przygotowania do obchodów 20-lecia istnienia Szkoły Biblijnej, prosimy o kontakt na adres: szkola@cme.org.pl

Codziennie czytam 2017

W Roku Reformacji – Roku 2017 zachęcamy do podjęcia wyzwania i innego sposobu świętowania 500 lat Reformacji – przeczytania Biblii lub Nowego Testamentu w jeden rok.

Poniżej plany czytania Biblii i Nowego Testamentu z różnymi wielkościami czcionki:

Plan czytania Biblii A4 duża czcionka pobierz
Plan czytania Biblii A4 średniej wielkości czcionka pobierz
Plan czytania Biblii A4 mała czcionka pobierz

Plan czytania Nowego Testamentu A5 pobierz
Plan czytania Nowego Testamentu A4 pobierz

Strona wydarzenia na fb


Nasi partnerzy