1.5

Pragniemy utrzymywać kontakty z byłymi studentami i absolwentami Szkoły Biblijnej. Chcemy też stworzyć osobom rozważającym podjęcie tu nauki szansę “zakosztowania” panującej w Dzięgielowie atmosfery. Służą temu Dni Otwarte, które organizujemy średnio dwa razy w roku.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły Biblijnej w sobotę 19 września 2020 r. Od godz. 14.00 do 18.00 prof. EWST Piotr Lorek poprowadzi wykłady z 2. Listu do Koryntian. Dla studentów Szkoły będzie to ostatni akcent roku akademickiego 2019/2020 a dla osób zainteresowanych rozpoczęciem nauki w Szkole okazja do „zakosztowania” panującej tu atmosfery, jeszcze przed inauguracją roku akademickiego 2020/2021, która nastąpi 4 października. W przerwach pomiędzy wykładami będzie można uzyskać szczegółowe informacje, porozmawiać ze studentami przy kawie i… zapisać się do Szkoły Biblijnej!

Informacje i zgłoszenia – pod adresem: marek.cieslar@cme.org.pl

Szukamy osób, które byłyby chętne nam pomóc przy organizacji dalszych spotkań i integrowaniu środowiska absolwentów i byłych studentów.
Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas lub zadzwoń.

Dodatkowe informacje

Za nami 20-lecie!

W lipcu 2018 roku obchodziliśmy 20-lecie Szkoły Biblijnej w Dzięgielowie.

Wspólnie dziękowaliśmy Bogu za ten czas i świętowaliśmy w szerokim gronie studentów i wykładowców, którzy są i byli związani ze Szkołą Biblijną w Dzięgielowie od początków jej istnienia. Główne uroczystości odbyły się 1 i 2 lipca 2018 roku i były częściowo połączone z Tygodniem Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy mogli z nami być i z sympatią myślimy o tych, którym niestety nie udało się do nas dotrzeć. Już teraz zapraszamy Was do Dzięgielowa na spotkania kwartalne i coroczny zjazd. Do zobaczenia!

Przeczytaj Biblię w rok

Zachęcamy Cię do podjęcia wyzwania i przeczytania Biblii lub Nowego Testamentu w jeden rok.

Poniżej przedstawiamy plany czytania Biblii i Nowego Testamentu:

Plan czytania Biblii A4 duża czcionka pobierz
Plan czytania Biblii A4 średniej wielkości czcionka pobierz
Plan czytania Biblii A4 mała czcionka pobierz

Plan czytania Nowego Testamentu A5 pobierz
Plan czytania Nowego Testamentu A4 pobierz

 


Nasi partnerzy