Załoga CME

Pracownicy duchowni
ks. dr Grzegorz Giemza
ks. dr Grzegorz Giemza
dyrektor CME
Ogólnopolski Duszpasterz Misyjno-Ewangelizacyjny
grzegorz.giemza@cme.org.pl


diakon Paweł Gumpert
diakon Paweł Gumpert
zastępca dyrektora ds. ewangelizacji
Misja i Ewangelizacja
pawel.gumpert@cme.org.pl


Pracownicy świeccy
Daniel Bazylewicz
Daniel Bazylewicz
psycholog
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl
Dariusz Kaczmarzyk
Dariusz Kaczmarzyk
pracownik ds. zabezpieczenia technicznego
Administracja
dariusz.kaczmarzyk@cme.org.pl


Magdalena Brzóska
Magdalena Brzóska
osoba pierwszego kontaktu
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl


Ilona Chmiel
Ilona Chmiel
asystent ds. księgowo-finansowych
Administracja
Księgowość
ilona.chmiel@cme.org.pl


Marek Cieślar
Marek Cieślar
redaktor
Wydawnictwo WARTO
Program radiowy Po prostu
marek.cieslar@cme.org.pl





Monika Cieślar
Monika Cieślar
koordynator ds. pedagogiki ulicy
Misja i Ewangelizacja
monika.cieslar@cme.org.pl



Robert Cieślar
Robert Cieślar
pedagog ulicy
Misja i Ewangelizacja
robert.cieslar@cme.org.pl


Mariola Fenger
Mariola Fenger
doradca rodzinny, osoba pierwszego kontaktu
Misja i Ewangelizacja
Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
mariola.fenger@cme.org.pl


Roman Fenger
Roman Fenger
doradca rodzinny, osoba pierwszego kontaktu
Misja i Ewangelizacja
Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
roman.fenger@cme.org.pl


Paweł Fober
Paweł Fober
webmaster
Wydawnictwo WARTO
pawel.fober@cme.org.pl


Magdalena Fornal
Magdalena Fornal
koordynator projektu
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
magdalena.fornal@cme.org.pl
Mirosława Gawron
Mirosława Gawron
osoba pierwszego kontaktu
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl


Bożena Giemza
Bożena Giemza
z-ca dyrektora ds. wydawniczych i PR
Wydawnictwo WARTO
bozena.giemza@cme.org.pl


Paulina Gumpert-Obst
Paulina Gumpert-Obst
pracownik ds. administracyjnych
Administracja
paulina.gumpert-obst@cme.org.pl


Iwona Holeksa
Iwona Holeksa
moderator portalu duszpasterz.pl
Misja i Ewangelizacja
iwona.holeksa@cme.org.pl


Marcin Iskrzycki
Marcin Iskrzycki
realizator dźwięku, informatyk
Wydawnictwo WARTO
Program radiowy Po prostu
marcin.iskrzycki@cme.org.pl


Damian Janczak
Damian Janczak
psycholog
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl


Michalina Knopp
Michalina Knopp
osoba pierwszego kontaktu
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl


Agnieszka Kołodziej
Agnieszka Kołodziej
osoba pierwszego kontaktu
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl


Katarzyna Kocyan
Katarzyna Kocyan
kucharka
Administracja
Kuchnia
cme@cme.org.pl


Tomasz Kowalczyk
Tomasz Kowalczyk
osoba pierwszego kontaktu
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl
Katarzyna Kukucz
Katarzyna Kukucz
pedagog ulicy
Misja i Ewangelizacja
Grupa Pedagogów Ulicy
katarzyna.kukucz@cme.org.pl


Natalia Konior
Natalia Konior
pedagog ulicy
Misja i Ewangelizacja
Grupa Pedagogów Ulicy
natalia.konior@)cme.org.pl


Halina Lankocz
Halina Lankocz
księgarz
Wydawnictwo WARTO
Księgarnia WARTO
halina.lankocz@cme.org.pl
Obecnie na urlopie wychowawczym.


Edyta Laskowska
Edyta Laskowska
psycholog
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl
Katarzyna Linkowska
Katarzyna Linkowska
osoba pierwszego kontaktu
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl


Andrzej Londzin
Andrzej Londzin
koordynator ds. sprzedaży
Wydawnictwo WARTO
andrzej.londzin@cme.org.pl


Ewa Londzin
Ewa Londzin
księgarz
Wydawnictwo WARTO
Księgarnia WARTO
ewa.londzin@cme.org.pl



Natalia Łyżbicka
Natalia Łyżbicka
asystent ds. kontaktów międzynarodowy
Administracja
natalia.lyzbicka@cme.org.pl



Aleksandra Makowiecka
Aleksandra Makowiecka
pedagog ulicy
Misja i Ewangelizacja
Grupa Pedagogów Ulicy



Urszula Walaska
Urszula Walaska
animator
Misja i Ewangelizacja
urszula.walaska@cme.org.pl


Wojciech Okoń
Wojciech Okoń
psycholog
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl
Anna Olek
Anna Olek
sekretarka
Administracja
anna.olek@cme.org.pl


Grzegorz Olek
Grzegorz Olek
asystent dyrektora
Misja i Ewangelizacja
grzegorz.olek@cme.org.pl


Danuta Ostruszka
Danuta Ostruszka
animator
Misja i Ewangelizacja
Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży
danuta.ostruszka@cme.org.pl



Arnoldiusz Parot
Arnoldiusz Parot
kierownik referatu ds. technicznych
Administracja
referat ds. technicznych
arnoldiusz.parot@cme.org.pl


Anna Pinkas
Anna Pinkas
pielęgniarka
anna.pinkas@cme.org.pl


Barbara Posłuszna
Barbara Posłuszna
pedagog ulicy
Misja i Ewangelizacja
Grupa Pedagogów Ulicy
barbara.posluszna@cme.org.pl


Joanna Rączkowiak
Joanna Rączkowiak
redaktorka
Wydawnictwo WARTO
joanna.raczkowiak@cme.org.pl



Małgorzata Romańczuk
Małgorzata Romańczuk
osoba pierwszego kontaktu
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl


Iwona Slawik
Iwona Slawik
teolog
Wydawnictwo WARTO
Projekt Egzegeza.pl
cme@cme.org.pl


Daniel Stodołka
Daniel Stodołka
pracownik gospodarczy
Administracja
referat ds. technicznych
daniel.stodolka@cme.org.pl


Sylwia Szymańska-Piwowarska
Sylwia Szymańska-Piwowarska
osoba pierwszego kontaktu
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl


Zuzanna Tofilska
Zuzanna Tofilska
psycholog
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl
Romuald Tomaszewski
Romuald Tomaszewski
teolog
Wydawnictwo WARTO
Projekt Egzegeza.pl
cme@cme.org.pl


Bożena Turoń
Bożena Turoń
kucharka
Administracja
Kuchnia
cme@cme.org.pl


Ludmiła Walica
Ludmiła Walica
główna księgowa
Administracja
Księgowość
ludmila.walica@cme.org.pl


Katarzyna Wesner-Macura
Katarzyna Wesner-Macura
animator
Misja i Ewangelizacja
Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży
katarzyna.macura@cme.org.pl


Franciszek Winkler
Franciszek Winkler
psycholog
Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
pokrzywdzeni@cme.org.pl
Kalina Wojciechowska
Kalina Wojciechowska
teolog
Wydawnictwo WARTO
Projekt Egzegeza.pl
cme@cme.org.pl


Danuta Woźniak
Danuta Woźniak
księgowa
Administracja
Księgowość
danuta.wozniak@cme.org.pl


Beata Zamlewska-Pałyga
Beata Zamlewska-Pałyga
redaktor
Wydawnictwo WARTO
beata.zamlewska-palyga@cme.org.pl


Karol Żyła
Karol Żyła
kierowca



Przekaż 1% dla CME

Rozlicz PIT z PITax.pl

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.


Napisz do nas

Polecamy


Copyrights 2010: Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP