1.5

Serdecznie zapraszamy dzieci z roczników 2010-2014 na Obóz z Przyjacielem dla dzieci w Brennej, 14-22 sierpnia, organizowany przez CME. 

Nadal mamy jeszcze kilkanaście wolnych miejsc. Więcej informacji TUTAJ.

Wierzymy, że do tego czasu będzie możliwość organizowania wypoczynku dla dzieci. Planujemy obóz bezpieczny pod względem pandemicznym, w pełnym reżimie sanitarnym, w dużym ośrodku, w którym w pokojach będzie tylko 50% obłożenia, z podziałem na małe grupy i z zajęciami biblijnymi prowadzonymi w dwóch grupach, aby zachować odpowiedni dystans. Zadbamy o odpowiednią higienę i regularną dezynfekcję rąk. W ośrodku przygotowane będą izolatki na wypadek zachorowań. Zrobimy wszystko, aby zarówno rodzice, jak i dzieci czuły się bezpiecznie.

Ponadto płacąc za nasz obóz, jest możliwość wykorzystania bonu turystycznego. Są to ostatnie wakacje, podczas których można przyznany bon wykorzystać, ponieważ traci on ważność w marcu 2022.

Jeśli są dzieci, które byłyby chętne na wyjazd, jednak istnieje bariera finansowa, zachęcamy do skorzystania ze wsparcia CME Daj dzieciom nadzieję, gdzie można otrzymać dofinansowanie do obozu.

Zapraszamy na Obóz z Przyjacielem, niezwykłym Przyjacielem…

 


Nasi partnerzy