Kochani Rodzice, drogie Dzieci!


Serdecznie zapraszamy na letni obóz, który w 2020 roku odbędzie się od 2 do 12 sierpnia nad naszym pięknym, polskim morzem w Łebie. Główne hasło obozu to „Prawdziwi przyjaciele są na zawsze”. Nie tylko będziemy korzystać z pobliskiej, piaszczystej plaży (ratownik na plaży zapewniony), czy poznawać atrakcje Łeby, ale pojedziemy na wycieczki, między innymi do Słupska i Gdańska. Po prostu będzie to wspaniała, bezpieczna i niezwykła nadmorska przygoda z Prawdziwym Przyjacielem.

Miejsce
Ośrodek Kolonijny CAMP Sport w Łebie – zobacz

Zakwaterowanie
Pokoje 5-osobowe z łazienkami

Wyżywienie
3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) + podwieczorek

Wiek uczestników 
Dzieci z roczniki 2008-2012

Cena
1 300 złcena obozu + przejazd autokarem ze Skoczowa do Łeby i z powrotem. W cenie jest zakwaterowanie, wyżywienie, program, opieka, ubezpieczenie NNW, wycieczki.

Uwaga!
Osoby, które chcą otrzymać fakturę za pobyt dziecka na obozie, proszone są o kontakt z księgowością CME (tel. 693 946 363; księgowość@cme.org.pl ) przed dokonaniem przedpłaty

Przedpłata
Przy zgłoszeniu należy wpłacić przedpłatę w wysokości 200 zł na konto:
ING Bank Śląski SA o. Cieszyn 81 1050 1083 1000 0022 8838 0138.
w razie rezygnacji przedpłata nie podlega zwrotowi.

Zgłoszenia
Przyjmowane do 30 kwietnia 2020. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt
Danuta Ostruszka
danuta.ostruszka@cme.org.pl
tel. 665 865 353

 

UWAGA!

Wiele dzieci może skorzystać z tego wypoczynku tylko dzięki darczyńcom funduszu „Daj dzieciom nadzieję”. Akcja zbierania środków na ten cel trwa cały rok – pomóż nam zrealizować ich marzenia! Chcemy dać dzieciom nadzieję – na wartościowy wypoczynek, interesujące zajęcia i dobre wspomnienia.

Zdjęcia z 2018 roku

chevron-right chevron-left

Zdjęcia: archiwum CME, lato 2017.

chevron-right chevron-left

 

 

Dodatkowe informacje

Obóz 2020 - zgłoszenie

W 2017 roku obóz dla dzieci ze szkół podstawowych, który CME organizuje pod hasłem „Z Przyjacielem”, już po raz trzeci odbył się na Zaolziu w Piosku, koło Jabłonkowa.

Głównym tematem były rzeki. Podczas całego cyklu zajęć, dzieci mogły poznać sześć biblijnych rzek, nad brzegami których wydarzyły się ważne historie biblijne. Uczą one jakie następstwa niesie nieposłuszeństwo, w jaki sposób Pan Bóg wykorzystuje trudne sytuacje dla naszego dobra, że warto ufać Bogu. Nierzadko na przebieg tych wydarzeń miały wpływ zjawiska klimatyczne, takie jak powódź czy susza. Dodatkowo dzieci mogły zobaczyć jak te rzeki wyglądały kiedyś, a jak ich brzegi wyglądają dzisiaj, gdzie są ich źródła i ujścia, czy wszystkie można znaleźć w atlasie geograficznym. Jednocześnie mieliśmy okazję obserwować ważną dla regionu Śląska rzekę Olzę i jej znaczenie geograficzne. Obozowicze doświadczyli na własnej skórze jakie szkody może wyrządzić jedna potężna burza i wezbrane wody Olzy.

Ważnym miejscem w programie była wspólna modlitwa i śpiew. Część dzieci miała okazję tworzyć układ taneczny do piosenki „Gdzie obecny jest Twój Duch, tam jest wolność”.

Nie zabrakło wakacyjnych atrakcji, basenowych szaleństw, górskich wycieczek, wyprawy pociągiem, zabaw, ognisk, rozgrywek sportowych.

Odwiedziliśmy jedyne na świecie Muzeum Biblii w Jabłonkowie, osadę archeologiczną w Kocobędzu koło Czeskiego Cieszyna, Rybi Dom –restaurację z gigantycznymi akwariami i setkami gatunków ryb.

Do domu wróciliśmy w świetnej kondycji fizycznej, którą zawdzięczamy godzinom skakania i szaleństw na zamku dmuchanym.

Tegoroczną kadrę wychowawców tworzyli: Danuta Ostruszka i Jolanta Janik teolożki, animatorki pracy wśród dzieci w Centrum Misji i Ewangelizacji, Andrzej Kloske teolog, pedagog w gimnazjum, Aneta Tyrna psycholog, Anna Minkus studentka i wolontariuszka CME.

Danuta Ostruszka, animatorka CME

Nasi partnerzy