1.5

Gdyby Pan nie był z nami (…) to byłyby nas zalały wody, potok zatopiłby nas, przeszłyby nad nami wody wezbrane. Psalm 124, 2-5

W dniach kończących tegoroczny Tydzień Ewangelizacyjny doświadczyliśmy szczególnej ochrony Pana. Gradowe nawałnice przeszły obok, burze nie zniszczyły dzięgielowskiego miasteczka namiotowego. Dziękując za to Bogu, pamiętajmy w modlitwach o tych, których pola uprawne, ogrody, sady, szklarnie, gospodarstwa zostały zrujnowane. Wspierajmy ich modlitwą, śpieszmy im z pomocą, jeśli tylko mamy taką możliwość, jako przyjaciele, sąsiedzi, bracia i siostry w Chrystusie.

Mamy wiele powodów by być wdzięcznymi Bogu, za jego obfite błogosławieństwo, którego doświadczaliśmy w czasie 9 dni spotkań, wykładów, seminariów, warsztatów, koncertów TE. Jednocześnie wiemy, że w naszym życiu doświadczamy i będziemy doświadczać wielu trudów, będziemy potrzebowali pomocy, wsparcia. Pomagajmy sobie wzajemnie, nie pozostawiajmy nikogo w osamotnieniu i prośmy Boga, by nas chronił i prowadził.

Pomoc nasza w imieniu Pana, który uczynił niebo i ziemię. Psalm 124, 8

Nasi partnerzy