1.5

Dzień dobry,

dawno, dawno temu, kiedy życie było jeszcze w miarę normalne i ludzie spotykali się na różnych konferencjach, wiele osób angażowało się w przygotowania do Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. Ta pomoc była bardzo cenna, bo dzięki niej powstawała infrastruktura, z której korzystało każdego roku kilkadziesiąt tysięcy osób.

Pomimo, że tegoroczny Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie będzie trwał tylko od 7 do 10 lipca, pracy przy jego przygotowaniu wcale nie jest mniej. Wiemy, że najpierw należy zadbać o warunki do zwiastowania Bożego Słowa, by później móc z tego korzystać.

Dlatego, proszę, pomóż nam w tych przygotowaniach.

Planujemy działania w następujących terminach:

2 czerwca w czwartek, w godzinach 16.00–19.30, transport elementów dużego namiotu [DN] z magazynu na Kępie do CME, potrzebnych jest 10 osób,

4 czerwca w sobotę, w godzinach 8.00–15.00, stawianie DN i okrągłego, potrzebnych jest 40 osób,

9 czerwca w czwartek, w godzinach 16.00–19.30, stawianie dużej hali, potrzebnych jest 10 osób.

Od 20 czerwca do 20 lipca chcielibyśmy zatrudnić na umowę zlecenie trzy osoby do naszego działu technicznego do prac przy wyposażaniu obiektów, utrzymaniu ruchu i sprzątaniu po TED. Jeśli znasz kogoś, kto mógłby w tym czasie u nas pracować, a może sam chciałbyś podjąć taką pracę – proszę o taką informację.

Aby nasza praca mogła zostać dobrze zaplanowana i sprawnie wykonana niezbędna jest wiedza, kto i w jakim terminie może być do dyspozycji. Z tego względu proszę o zgłoszenie się do nas, pisząc na adres: cme@cme.org.pl lub wysyłając SMS bądź dzwoniąc pod numer 693 419 494.

Jeśli możesz, zachęć znajomych, osoby z Twojej parafii, grupy biblijnej lub modlitewnej, bądź zorganizuj brygadę i razem przyjedźcie. Ale proszę, nie zapomnij nas o tym wcześniej powiadomić.

Niezależnie od przygotowań, prowadzimy rekrutację na wolontariat do różnych działów. Więcej informacji znajdziesz na TUTAJ. Zachęcamy Cię, zostań naszym WOLONTARIUSZEM lub naszą WOLONTARIUSZKĄ!

Jeśli nie możesz włączyć się w przygotowania do TE, prosimy, rozważ możliwość modlitewnego i finansowego wsparcia tego wydarzenia. Tegoroczny Tydzień będzie kosztował ponad 270 tys. złotych.

Nasze plany i program znajdziesz TU, a wszystko co dotyczy finansów tu: https://cme.org.pl/te/wsparcie/.

 

Z nadzieją na spotkanie i Twoją pomoc.

 

Niech Bóg Ci błogosławi!

Paweł Gumpert


Nasi partnerzy