1.5

Zakończył się 71. Tydzień Ewangelizacyjny pod hasłem CDN.

Osiem dni wypełnionych spotkaniami, wykładami, webinariami, świadectwami wiary, poselstwami ewangelizacyjnymi, śpiewem, modlitwą, spektaklami teatralnymi, interaktywnymi programami dla dzieci, nabożeństwami – za nami, choć… nie do końca!

Wszystko działo się online i znajduje się w przestrzeni wirtualnej, i tam – miejmy taką nadzieję – będzie żyć drugim życiem. Wierzymy, że CIĄG DALSZY NASTĄPI.

Możemy wracać do interesujących nas wykładów, poselstw, kazań, możemy przysłuchać się raz jeszcze historiom ludzi, którzy opowiedzieli o swoich przeżyciach, radościach i smutkach, punktach zwrotnych, kryzysach i powrotach.

Możemy zaśpiewać, wraz z zespołem CME, ulubiony refren, dołączyć do modlitwy, która nas poruszyła w trakcie Tygodnia, przeżyć raz jeszcze obecność Boga, cieszyć się Jego odradzającą miłością, zdumiewać się Jego dobrocią i łaską.

A jeśli w czasie TE byliśmy na urlopie w miejscu bez Internetu lub intensywnie pracowaliśmy i nie mogliśmy uczestniczyć w spotkaniach online, możemy to zrobić teraz.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube @tydzienewangelizacyjny i na www.te.cme.org.pl, gdzie znajduje się pełny program online TE 2020 w Dzięgielowie.

 

Życzymy Wam obfitego, Bożego błogosławieństwa.

Centrum Misji i Ewangelizacji

 

 

 

 

 

 

 

b!

TED to wiele osób, spojrzeń i refleksji, które pomogą Ci stworzyć lub odnowić więź z Bogiem i ludźmi.


Nasi partnerzy