1.5

Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie dobiega końca. W ostatnie dwa dni wydarzy się jednak bardzo wiele!

W sobotę, 7 lipca o 10.30 rozpocznie się ostatnia sesja wykładowa w trakcie której dr hab. Piotr Lorek przedstawi frapujący temat „PUSTA ROZPUSTA”. O tej samej porze w namiocie dla dzieci rozpocznie się ostatni spektakl teatru Eden „PRAWDZIWY SKARB”.

O 15.15 zapraszamy na seminaria, proponujemy sześć tematów do wyboru, szczególnie polecamy temat „Gościnny Kościół”. O tym jak pomagać imigrantom będzie mówił Essayas Techane Masifin, Etiopczyk, pracownik Polskiej Rady Ekumenicznej.

chevron-right chevron-left

O 17.00 w głównym namiocie Elke Werner będzie wzywać: „Słuchaj i nawróć się jak naczelnik więzienia”, równolegle pobiegną spotkania ewangelizacyjne dla dzieci i dla #młodych 12+.

O 20.30 koncertować będzie zespół Warsaw Worship Team, będzie to czas wspólnego wielbienia Boga, czas refleksji i modlitwy.

W niedzielę 8 lipca zapraszamy na nabożeństwo z Wieczerzą Pańską. Kazanie wygłosi ks. bp Jerzy Samiec.

Po nabożeństwie, o 12.30  koncert plenerowy orkiestry dętej „Czantoria”.

O 13.00 ruszy program „Rodzinnej niedzieli”, czynne będą: strefa #ruchu, #gier i  #kreatywna.

O 14.00 Koncert Młodych Talentów, o 15.15 strefa dzieci i cykl seminariów. Po raz ostatni sześć tematów do wyboru, m.in. „Wśród ludzi w drodze” (o pomocy uchodźcom), „Kiedy pragnienie śmierci staje się silniejsze niż wola życia” (prowadzący: dr Adrian Kotas), „O pieniądzach, chciwości, piramidach finansowych, kryptowalutach…” (prowadzący: Alina Rakowska i ks. Łukasz Ostruszka”.

O 17.00 kończące TE spotkanie ewangelizacyjne w namiocie głównym poprowadzi Elke Werner.

Temat: „Słuchaj i rozgłaszaj co słyszysz, jak apostoł Paweł”. O tej samej porze rozpoczną się  ostatnie spotkania dla dzieci w dwóch grupach wiekowych i dla #młodych 12+.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 


Nasi partnerzy