1.5

20-lecie Zespołu CME (które przypadło w „covidowym” 2020 r.) chcemy uczcić urodzinowym koncertem i płytą z udziałem Silesian Art Collective w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie 28 listopada 2021 roku.

Zespół tworzą utalentowani młodzi wolontariusze, powstał on w 2000 roku jako odpowiedź na rosnące potrzeby Kościoła luterańskiego w Polsce w zakresie oprawy muzycznej i prowadzenia śpiewu w trakcie ogólnopolskich, lokalnych i międzynarodowych imprez, wydarzeń i nabożeństw o charakterze misyjnym.

Z okazji 20+1!, a przez to również chęci wsparcia członków zespołu, planujemy zorganizowanie koncertu, który zostanie zarejestrowany i wydany w formie płyty CD oraz klipów wideo na portalu YouTube. Aby uświetnić ten występ chcemy, by został on wykonany z towarzyszeniem znakomitej orkiestry, Silesian Art Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha, śląskiego kompozytora i aranżera, który od lat jest przyjacielem Zespołu CME i profesjonalnie wspiera jego działania.

Bilety na to wydarzenie można nabyć w Księgarni Warto w Cieszynie, ul. Wyższa Brama 29 oraz na kupbilecik.pl

Pragniemy, aby koncert oraz płyta, podobnie jak cała działalność Zespołu CME były świadectwem wiary oraz motywacją do rozwoju – ukierunkowanego wykorzystywania Bożych darów, zasobów i dzielenia się swoją pasją życia dla Chrystusa z innymi.
Będziemy wdzięczni za wsparcie i pomoc w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia! Możesz to zrobić zostając patronem Zespołu na stronie: https://patronite.pl/zespolcme lub wpłacając pieniądze bezpośrednio na nasze konta, szczegóły jak to zrobić znajdziesz tutaj: https://cme.org.pl/koncert-urodzinowy


Nasi partnerzy