1.5

Trwa Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie który w tym roku przebiega w dniach 30.06-08.07 pod hasłem Pragniesz? W czasie codziennych spotkań ewangelizacyjnych (godz. 17.00) o pragnieniach, marzeniach, tęsknotach  ludzi współczesnych Jezusowi opowiada ewangelistka z Marburga Elke Werner i odnosi przeżycia ludzi znanych nam z kart Nowego Testamentu do naszych przeżyć, tęsknot, pragnień. W centrum wydarzeń zawsze znajduje się Chrystus, pełen miłości i dobroci Zbawiciel, Odnowiciel, Przyjaciel.

chevron-right chevron-left

Wiele inspiracji do przemyśleń przynoszą też i wiele wzruszeń wywołują wieczorne koncerty (godz. 20.30) w czasie których prezentowane są bardzo różne style muzyki chrześcijańskiej. Przed nami jeszcze koncerty Joanny Smajdor i Mateusza Walacha (środa 4.07), zespołu 12 kamieni (czwartek 5.07), CME (piątek 6.07) i Warsaw Worship Team (sobota 7.07).

W czasie przedpołudniowych sesji wykłady biblijne prowadzą wykładowcy Szkoły Biblijnej przy Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie, obchodzącej dwudziestolecie istnienia (2-7.07. godz. 10.30).

Ze spotkań o godz. 17.00 oraz wykładów o 10.30 prowadzone będą wideotransmisje on-line na stronie www.te.cme.org.pl.

Podczas gdy dorośli spotykają się w namiocie głównym, dzieci, w dwóch grupach wiekowych, biorą udział w programie przygotowanym dla nich przez pedagogów i wolontariuszy.

Każdego dnia, do soboty 7.07 włącznie, o godz. 10.30 dzieci mogą wziąć udział w interaktywnych spektaklach Teatru dla Dzieci i Młodzieży „Eden” z Wieliczki. W odrębnym cyklu programowym spotykają się  #młodzi 12+.

O godzinie 15.15 od niedzieli do niedzieli w paśmie niemal 50. seminariów wybrać można  tematy związane m.in. z problematyką biblijną, etyczną,  rodzinną, działaniami misyjnymi w Afryce, pomocą dla uchodźców, związkami chrześcijaństwa z judaizmem.

Od 13.00 – 17.00 codziennie czynna jest strefa gier, organizowane są rozgrywki sportowe, a także warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, można m.in. nauczyć się pisania tradycyjnym atramentem na oryginalnych zwojach papirusu, wziąć udział w warsztatach plastycznych czy warsztatach z cyklu „Pomoc dla Afryki”.

Serdecznie zapraszamy do miasteczka ewangelizacyjnego w Dzięgielowie, przy ul. Misyjnej 8.

 

Więcej na www.te.cme.org.pl

 

 

Informacja w związku z ochroną danych osobowych
w trakcie Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie 30.06-8.07.2018 r.
Informujemy, że w trakcie Tygodnia Ewangelizacyjnego wykonywane są zdjęcia  uczestników wszystkich spotkań: zajęć dla dzieci i młodzieży, nabożeństw, wykładów, warsztatów, seminariów, spotkań ewangelizacyjnych, koncertów.Informujemy, że niedzielne nabożeństwa, sesje wykładowe o godz. 10.30 i spotkania ewangelizacyjne o godz. 17.00 są transmitowane za pośrednictwem serwisu  You Tube i stron internetowych CME.Uczestniczenie w programie TE oznacza wyrażenie zgody na  upublicznienie swojego wizerunku.


Nasi partnerzy