1.5

Łaska zmienia wszystko – taki tytuł nosi pierwsza autorska płyta Zespołu CME, z dwunastoma utworami, które powstały na przestrzeni kilku ostatnich lat działalności artystycznej grupy przy Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie.

Nagranie zrealizowano w trakcie koncertu urodzinowego 20+1, który odbył się 28 listopada 2021 r. w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Występ ten, a zarazem płytę uświetniła Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective pod batutą Mateusza Walacha i z jego wysmakowanymi orkiestracjami do wszystkich płytowych kompozycji. Dla wielu uczestników owego wieczoru było to niezwykłe przeżycie…

Zespół o swojej płycie napisał tak:
Ta płyta to marzenie! A dokładniej rzecz ujmując, spełnione marzenie! Marzenie kilku muzyków, nauczycieli, uczniów i studentów. Marzenie o autorskiej płycie, na której wyśpiewaliśmy, jak bardzo kochamy naszego Tatę w niebie. Ta płyta to namacalny dowód Bożej łaski! Łaski, która zmienia życie i o której na co dzień chcemy świadczyć. Niech te utwory będą dla Ciebie błogosławieństwem!

Okładkę płyty zaprojektowała młoda artystka Kaja Sewera, KayRysuje

 

Lista utworów znajduje się tu: https://www.warto.com.pl/produkt/laska-zmienia-wszystko/

 

 


Nasi partnerzy