Już od kilku tygodni przygotowujemy się do kolejnej edycji Nocy Księgarń, która odbędzie się 7 października.

Gorąco zachęcamy do tego, aby w tym czasie odwiedzić naszą księgarnię Warto. Zaplanowaliśmy dla Was bogaty programy, który przewiduje atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wydarzenie chcemy rozpocząć o godzinie 18:00 od czytania Mądrych bajek dla dzieci autorstwa Alfreda J. Palli. Ich treść zawiera wiele wartościowych opowiadań, które uczą Nasze pociechy jak reagować w danych sytuacjach, dają przykład dobrych zachowań, a także zachęcają do pielęgnowania dobrych cech charakteru.

Następnie chcielibyśmy porozmawiać o najnowszej książce Klausa Gottlera pod tytułem Zachęta dla niosących nadzieję Jest to zbiór 52 motywujących impulsów dla każdego, kto pragnie, aby jego życie było zachęceniem i świadectwem Bożego działania dla innych. Wszystkie rozważania opierają się na wybranych przez autora fragmentach biblijnych i poruszają niesamowicie ważne aspekty życia każdego chrześcijanina.

O godzinie 20.00 w naszej księgarni będziemy gościć członków zespołu CME z Dzięgielowa, którzy opowiedzą o tym, czym jest dla nich uwielbienie i dlaczego warto codziennie wychwalać Boga za jego niesamowite dzieła. Wzbogacą również całe wydarzenie wykonując dla Nas kilka utworów z ich autorskiej płyty Łaska zmienia wszystko. Zachęcamy do wzięcia udziału i spotkania się z Nami w ten piątkowy wieczór w Cieszynie na ul. Wyższa Brama 29.

 

 


Nasi partnerzy