Lato to dla każdego z Nas długo wyczekiwana pora roku, w której możemy z całą rodziną udać się na zasłużone wakacje i odpocząć od pracy, zgiełku miasta, a także naszej codzienności. Odpowiednia lektura i wygodne miejsce w otoczeniu natury to idealny scenariusz na wakacyjne wieczory dla każdego miłośnika książek.

Na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkową pozycję Pewnego razu Latem autorstwa Janette Oke, którą możesz zabrać ze sobą w każde miejsce i oddać się pasjonującej przygodzie głównego bohatera. Jest to pierwsza część z serii #PragnieniaSerc, która rozpoczyna historię młodego chłopca o imieniu Josh. Akcja powieści odgrywa się na amerykańskiej farmie, pod koniec XIX wieku i opisuje losy głównego bohatera oraz całej jego rodziny. Josh stawia czoła bardzo ważnym pytaniom dotyczącym dojrzałego życia, miłości, a także wiary.

Pewnego razu Latem pozwala zrozumieć jak trudne może okazać się dorastanie młodego człowieka, jeżeli towarzyszą mu wyjątkowo zagmatwane doświadczenia.

Jest to niesamowicie lekka, a zarazem bardzo wartościowa książka, którą polecamy czytelnikom w każdym wieku. Potrafi wzruszyć do łez, ale również rozbawić i wywołać szeroki uśmiech podczas czytania.

Pierwsze chwile każdego dnia mają niesamowicie ważny wpływ na to, jakie nastawienie będziemy przyjmować względem wszystkich doświadczeń, które codziennie na nas czekają. Bardzo często nie mamy ochoty wstać z łóżka, gdy wiemy, że w danym dniu czekają na nas ciężkie wyzwania. Aby sobie pomóc, niektórzy z nas tworzą poranne rytuały takie jak ćwiczenia, bieganie, czytanie ulubionej książki lub parzenie pysznej kawy. W ten sposób oswajamy się z porankiem, nabieramy siły i motywujemy się do podejmowania kolejnych wyzwań. Warto jednak wiedzieć, że wiele spraw nie zależy od nas i nie mamy wpływu na różnego rodzaju sytuacje. Dlaczego więc nadmiernie się nimi przejmujemy?

Zachęcamy do tego, aby spróbować bez zbędnych zmartwień i pośpiechu rozpocząć każdy kolejny dzień. Dla większości z nas może wydawać się to bardzo trudne, dlatego warto sięgnąć do publikacji Każdy dzień w prezencie dla ciebie, by ze spokojem powitać nowy dzień.

Codzienne rozważania zawierają interesujące myśli na każdy dzień roku, które zachęcają do dalszych przemyśleń. Mogą one zainspirować czytelnika i stać się mottem na dany dzień. Codziennik został opatrzony barwną grafiką, która dodatkowo dodaje mu uroku. Świetnie nadaje się na prezent dla bliskich, który przez cały rok będzie ubogacać ich każdy poranek.

 


Nasi partnerzy