1.5

Nowy rok to także nowości wydawnicze w naszej księgarni – książki, które zachęcają do zadawania ważnych pytań oraz do coraz głębszego poznawania Słowa Bożego. To ono pomaga nam w kroczenia w mądrości i byciu odważnym w wierze.

Poznaliście już miłość Boga? W jaki sposób naprawdę możemy to robić? Jakie są nieuniknione skutki poznawania tej miłości? Na te i inne pytania św. Jan udziela odpowiedzi w pierwszym ze swoich Listów. 

O co się modlisz i za kogo się modlisz? Nasze modlitwy mówią dużo o nas samych i o naszej wierze. Św. Paweł wyraźnie cieszył się modlitwą i uważał ją za coś ekscytującego. Ty też możesz tak ją postrzegać, gdy nauczysz się modlić z rozmachem

W Piśmie Świętym wiele słów czy zwyczajów biblijnych wydaje się odległych i obcych kulturowo dla współczesnego czytelnika. Okres od potopu przez Egipt do Ziemi Obiecanej czyli czas prehistorii biblijnej od Noego do Mojżesza jest podstawą wszystkiego, co wydarzyło się później. Książka Ryszarda Biedy pomaga lepiej zrozumieć starotestamentowe wydarzenia oraz określić ich czas i miejsce w historii.

Z życzeniami owocnych i wartościowych lektur w nowym roku

Księgarnia Warto!


Nasi partnerzy