Wakacje sprzyjają podróżom. Może warto odwiedzić nowe miejsca z mapą, na której pokazano wybrane czynne kościoły ewangelickie, byłe kościoły ewangelickie m.in. luterańskie, reformowane, metodystyczne, mennonickie, herrnhuckie, a także dawne kaplice braci polskich, miejsca wydań Biblii gdańskiej, brzeskiej i warszawskiej, szczególne pomniki i cmentarze, miejsca urodzenia i śmierci sławnych ewangelików.

Czas podróży może umilić najmłodszym i rodzicom książka Opowieści pełne treści. Co mają ze sobą wspólnego biblijni bohaterowie i dzieci? Okazuje się, że wielkie postacie Biblii często zmagały się z tymi samymi uniwersalnymi problemami, co nasi najmłodsi. Estera, Dawid, Abraham, Jakub, Samuel, Samson, Mojżesz, Jozue, Noe i Daniel pomogą dzieciom zrozumieć, jak radzić sobie z kompleksami, strachem, zazdrością, a także jak ważne jest pomaganie innym czy świętowanie niedzieli. Wspaniałym dodatkiem do książki jest płyta z pięknymi piosenkami, dzięki którym treść tych ponadczasowych historii ożyje i stanie się bliska. Gwarantujemy, że wkrótce okaże się, że dzieci znają historie biblijne śpiewająco!

Polecamy Psalmy ziemi. To zbiór rozważań na każdy tydzień roku o cudach otaczającej nas przyrody. Każdemu rozważaniu towarzyszą piękne zdjęcia i cytaty z Biblii oraz zachęta do modlitwy. Odkryj, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodę. Od głębin oceanów aż po najdalsze galaktyki – cały wszechświat opowiada o wielkości i dobroci naszego Stwórcy.

Mamy również wznowienie pozycji Jak naprawdę kochać swoje dziecko. Rodzice nigdy nie byli kształceni na rodziców. Mają tendencję do wychowywania dziecka bez żadnych ustalonych norm. Nawet sukcesy zdarzają im się przeważnie przypadkiem.. Poprzez tę książkę autor ukazuje nam jako człowiek o wielkiej intuicji, wielkich wartościach duchowych i dużej wrażliwości zarówno wobec dzieci, jak i rodziców.
Książka ta pełna jest praktycznych, gotowych do zastosowania porad, dlatego po przeczytaniu jej ma się ochotę zacząć ją czytać od początku. I rozum i serce podpowiedzą wam, że zawiera ona prawdziwe treści.


Nasi partnerzy