Z serii Wielkie wartości w małej książeczce
Polecamy rozważania o tym, co w Biblii znajdziemy o czasie.
Dziesięć spojrzeń na czas w Biblii zawiera odpowiedzi na pytania: Jak właściwie z niego korzystać? Jaką ma wartość? W jakim celu jest nam dany? Czyż to nie są doskonałe pytania na koniec i początek Roku Kościelnego?!  A polecana książeczka  jest świetnym, niewielkim, dyskretnym prezentem, który zapewne sprawi wielką radość osobie obdarowanej. Jest w niej także miejsce na osobistą dedykację.

Słowo Twoje jest pochodnią
Jeśli Twoje życie duchowe się rozwija, możesz o wiele lepiej służyć Bogu. Książka pomoże Ci w poznawaniu Boga poprzez pielęgnowanie z Nim codziennej społeczności. Będzie stanowić praktyczną pomoc w Twoim cichym czasie. Każdego dnia omawiany jest inny temat, dzięki czemu będziesz mógł dobrze zrozumieć wielki prawdy Słowa Bożego i tym samym stać się lepszym pracownikiem dla Boga. Codzienne przemyślenia i wyzwania nauczą cię, jak bardziej ufać Bogu i żyć dla Niego. To sprawi, że staniesz się dobrym przykładem dla osób, na które masz wpływ.

TGD Wracam do domu
Zebranych na płycie 12 utworów to odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości towarzyszących ludziom na różnych etapach życia.

I czekajmy na nową płytę TGD Twoje imię! Może będzie jeszcze przed świętami…


Nasi partnerzy