W ten piątek w Naszej księgarni odbędzie się Nocy Księgarń, na którą gorąco zapraszamy nie tylko dorosłych, ale również dzieci oraz młodzież.
Przygotowaliśmy bogaty program, który z pewnością zainteresuje każdego, kto zdecyduje się dołączyć do Nas w ten wieczór. Najmłodszym maluchom chcemy poczytać Mądre Bajki autorstwa Alfreda J. Palli, które już dziś dostępne są w promocyjnej cenie stacjonarnie w księgarni Warto na Wyższej Bramie oraz w naszym sklepie internetowym www.warto.com.pl.

Jeżeli interesuje Cię temat uwielbienia i tego, w jaki sposób możesz codziennie oddawać Bogu chwałę koniecznie bądź na ostatnim punkcie programu. Razem z członkami zespołu CME będziemy rozmawiać o tym, czym jest uwielbienie dla człowieka, a na koniec wysłuchamy kilka utworów z ich autorskiej płyty Łaska zmienia wszystko. Jesteśmy na to przygotowani, jeśli ten rodzaj muzyki uwielbieniowej przypadnie Ci do gustu. W trakcie spotkania będzie można kupić płytę w promocyjnej cenie.

W sobotę 8 października w Wiśle Malince odbędzie się OZME, na którym będziemy ze stoiskiem księgarni Warto. Zachęcamy do odwiedzenia Nas! Spakujemy dla Was wiele nowości oraz wartościowe książki.

 

 


Nasi partnerzy