Polecamy uwadze!
Mapa – Polska ewangelicka. Może będzie pomocna, by zaplanować wycieczkę ? wyjazd kilkudniowy ? i odwiedzić miejsca związane z historią luteranizmu na ziemiach polskich.
Sławni Ewangelicy
Gra, która pomoże Tobie i Twojemu dziecku poznać luteran, którzy działali na terenie Polski i przysłużyli się, aby Ewangelia o Jezusie Chrystusie zmieniała nasze życie. Czas gry może być dobra lekcja historii .

Promocja – kupując w maju –  mapę i grę otrzymasz rabat 20 % Kod –  SŁAWNI EWANGELICY

Ukochanej księżniczce
Ta wspaniała książka otwiera oczy kobiet by mogły patrzeć na siebie w taki sposób, w jaki Bóg patrzy na nie. Wiele z nich nawet nie wie, że są córkami Króla – wybranymi Jego Księżniczkami. Gdzieś pomiędzy dzieciństwem i dorosłością, sprzedają swoje marzenia bycia miłowaną za zbrukaną tożsamość ubraną w niepewność i wymieszane informacje z mediów. A teraz, te czułe listy miłosne napisane z Bożej perspektywy pokazują, że każda kobieta jest piękna, taka jaką jest. Krocząc ufnie ku celowi danemu przez Boga, każda kobieta może być błogosławieństwem dla innych – nawet przyszłych pokoleń. Odkryj jak bardzo jesteś kochana

Więcej niż fan Codzienne rozważania
To praktyczne i pomocne narzędzie duchowego rozwoju jest znakomitą codzienna lekturą dla każdego wierzącego człowieka: tak młodego, jak i starszego. 75 dni pełnych prawd biblijnych, historii, refleksji, zachęty i inspiracji sprawi, że ta książka pomoże ci wejść na głębszy poziom naśladowania Chrystusowego. Każde z codziennych rozmyślań skupia naszą uwagę na tekście Pisma Świętego i zawiera historię lub refleksję, która ilustruje zasady programu „Więcej niż fan”. Ponadto część „Zrób to sam” podsuwa proste metody praktycznej – i niezwłocznej – realizacji tych zasad.Książka uczy nas być naśladowcą Jezusa, a nie tylko fanem.

Bullerbyn. Trzy opowiadania
Dzieci z Bullerbyn nigdy się nie nudzą. Kiedy przeczytasz swojemu dziecku te wartościowe opowiadania odkryjesz na nowo smak dzieciństwa , zatęsknisz i zainspirujesz się do zabaw i  świadomie spędzonego czasu ze swoim dzieckiem.

Na półkach z hand made mamy dla Państwa nowe produkty!
nowe wzory plecaków
kosmetyczek 
i okładek na Biblię

Każdy może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie…

 

 

 


Nasi partnerzy