1.5

Przed nami czas pasyjny – ten szczególny okres roku kościelnego, w którym może zadasz sobie pytanie Jaka jest moja relacja z Bogiem? 

 

Czy nosisz w swoim sercu pragnienie głębszej więzi  ze Zbawicielem? Książka 40 dni z Jezusem pomoże na nowo odkryć Jego bliskość i realność w Twoim życiu. Każdy dzień przypomni Ci, że On jest z Tobą. To wyjątkowy zapis rozmów autorki Sarah Young z Synem Bożym. Lektura może być cudownym doświadczeniem Bożej miłości i odkrycia, jak bardzo Bóg chce w naszym życiu czynić cuda i prowadzić nas do wiecznego szczęścia w niebie.

 

Jezus  i Jego Słowo są prawdą niezmienną i trwałą. Czy może być coś piękniejszego niż zagłębianie się w Jego Słowo? Biblijne rozważania Dla Jego chwały Timothiego Hinrichsa mogą w tym poprowadzić czytelnika. Autor przedstawia Boga – naszego Ojca, Jezusa – naszego Zbawiciela i Ducha Świętego. Odpowiada w swoich rozważaniach na pytania: Kim jestem?, Jak służę?, Jak uwielbiam Boga?  Czytając je odkryjesz,że zostaliśmy stworzeni dla Jego chwały.

 

Jak rozmawiać z dziećmi o Bogu, Jezusie i zbawieniu? Pozycja Plamek jest wspaniałym narzędziem. To współczesna przypowieść dla dzieci, która pomoże im zrozumieć pojęcie grzechu, przebaczenia i łaski. Książka zawiera wskazówki dla rodziców jak omawiać poruszane tematy z dzieckiem i pomóc mu zaufać Jezusowi. 

 


Nasi partnerzy