Byłaś/byłeś na Tygodniu Ewangelizacyjnym? Raz, kilka, a może wiele razy? Napisz, co zmieniło się w Twoim życiu dzięki uczestnictwu w TE, jak Bóg zmienił Twoje wybory, priorytety, Ciebie samą/samego (max 1 str./A4) i prześlij pod adres: marek.cieslar@cme.org.pl

Pierwsze, najciekawsze teksty opublikujemy już w czasie tegorocznego TE na naszej stronie www.cme.org.pl i nagrodzimy książką-niespodzianką. A może powstanie z tego nowa książka, Twojego współautorstwa? Swoje świadectwo wiary możesz nam przesłać do końca sierpnia 2020. Zapraszamy!

Fragment pierwszych nadesłanych świadectw:

„I znowu wydarzyło się coś cudownego. Po pięknej ewangelizacji ksiądz Czyż podczas modlitwy prosił aby ten kto potrzebuje teraz zbliżyć się do Pana Jezusa, wpuścić go do swojego życia bo czuje, że się oddalił, to żeby uniósł rękę do góry, a on się o to pomodli. Tak też zrobiłam, choć nie łatwo był się odważyć. Z zamkniętymi oczami pochyloną, głową , drżącą rękę uniosłam lekko do góry…”
Ewa

„W tym dniu z całego serca zapragnęłam , aby Pan mnie uzdrowił i uwierzyłam w sercu swoim, że On ma moc tego dokonać. Z nadzieją w sercu, że On mnie uzdrowi, pojechałam wraz z siostrą Dorotką A. i jej rodziną do Dzięgielowa. Tam podczas sobotniego wieczoru modlitewnego poprosiłam innych o modlitwę. Wiele osób położyło na mnie swoje ręce i modlili się w imieniu Pana Jezusa. Wtedy też doświadczyłam Bożej łaski całkowitego uzdrowienia. (Jak na pstryknięcie palcami) Poczułam, jak przez całe moje ciało od góry do dołu przepływa moc Boża. Gdy inni jeszcze się modlili z moich ust wypłynęły słowa wdzięczności i uwielbienia dla mojego Pana i Zbawiciela, a teraz Lekarza. Bóg jest Wielki”.
Monika 


Nasi partnerzy