Co u nas?

Pracujemy nad programem Nocy z Lutrem. Tym razem, 31 października spotykamy się w Goleszowie.

Dystrybucja materiałów promujących „Prezent pod choinkę” zbliża się do końca. W październiku gorąco namawiamy wszystkich do pakowania prezentów dla dzieci z Białorusi, Ukrainy i Rumunii, a także dla dzieci uchodźców.

W tym tygodniu, w sobotę zapraszamy chętnych do studiowania Słowa Bożego w naszej Szkole Biblijnej na drugi, i ostatni, termin rozmów wstępnych z kandydatami.

W niedzielę mija termin przyjmowania zgłoszeń na Kurs Duszpasterski w Dzięgielowie. Zajęcia poprowadzi Urszula Broda – nauczyciel akademicki, superwizor, doradca psychologiczno-pastoralny, coach.

KURSY DUSZPASTERSKIE - DZIĘGIELÓW, WARSZAWA

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Indyjskie smaczki

Napędzają go przygody. Tworzy i wykorzystuje okazje.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy