Co u nas?

Wciąż jeszcze możesz… przygotować prezent dla dziecka z Białorusi, Ukrainy, Rumunii lub dla dzieci uchodźców. Twoja świąteczna paczka będzie „wirtualna”, ale tylko z nazwy, bo my pomożemy Ci ją zrobić!

W piątek rozpocznie się dwudniowe spotkanie dla osób pracujących z młodzieżą w diecezji cieszyńskiej. Przygotowujemy potrzebne materiały: planery na rok 2019, mazaki, karteczki… To będzie intensywny weekend.

Jutro o godz. 19.30 w Centrum parafialnym „Salem” w Dzięgielowie (ul. Słoneczna 30) rozpocznie się spotkanie autorskie z Lidią Czyż. Zobacz plakat >> plakat

W Wydawnictwie Warto pracujemy nad promocją tegorocznego Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

DZIEŃ DUSZPASTERSTWA 2018. Zapisz się!

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Mój slow

Zauważyłam, że im bliżej jestem Boga, tym silniej odczuwam własne dojrzewanie i dorosłość.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy