Co u nas?

Jeśli myślisz o tym, jak zapewnić swojemu dziecku bezpieczny i mądry wypoczynek latem, skorzystaj z naszej propozycji. Na tegoroczny obóz „Z Przyjacielem” mamy już zapisanych sześcioro dzieci.

W Wydawnictwie Warto powstał szkic tłumaczenia pierwszego odcinka filmu animowanego o Marcinie Lutrze, który zostanie wydany przez wydawnictwo w tym roku.

W sobotę, 24 lutego w Bielsku-Białej odbędzie się Diecezjalny Zjazd Konfirmantów. W przygotowanie tego wydarzenia jest zaangażowana nasza animatorka Katarzyna Wesner-Macura.

7 TYGODNI BEZ. Z CZEGO REZYGNUJESZ?

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Najdroższa!

Teraz myślę, że to byłaś Ty.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy