Co u nas?

O godz. 10.00 w kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie rozpoczynamy Wiosenną konferencję dla kobiet. Serdecznie zapraszamy Was, Wasze przyjaciółki, sąsiadki i krewne!

Dziś mamy kolejny zjazd studentów Szkoły Biblijnej; o Objawieniu Jana będzie mówić ks. Adam Podżorski, o księgach – Jozuego oraz Sędziów – ks. Bartosz Cieślar.

W CME spotykają się dziś również uczestnicy Kursu duszpasterskiego.

„Buntownik z wyboru” to tytuł dzisiejszego spotkania dla młodych w Miejskim Centrum Kultury „Pod Pegazem” w Skoczowie. W programie wykłady: Mateusza Mendrocha, ks. Tymoteusza Bujoka i ks. Roberta Augustyna, a wieczorem koncert Darii Antczak z zespołem oraz refleksja ks. Marka Michalika.

WIOSENNA KONFERENCJA DLA KOBIET

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Rozmowy z dziećmi

A dlaczego ten krzew jest winny?

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy