Co u nas?

Człowiek często sam wybiera miejsce albo sposób pracy na „niwie Pańskiej” bez skonsultowania tego z Bogiem i oznacza to zwykle marnotrawienie energii. Gdy jednak człowiek postępuje zgodnie z wolą Bożą efekt przekracza najśmielsze oczekiwania – pisze w komentarzu egzegetycznym na 1. niedzielę po Wielkanocy, Leszek Jańczuk.
Dlaczego Chrystus zwraca się do swoich uczniów „dzieci” można przeczytać TU.

O Bożym prowadzeniu na trudny czas będzie mówić Mariola Fenger podczas spotkania od godz. 17.00 w parafii ewangelickiej w Chorzowie.

Mamy jeszcze wolne miejsca na Fajnym! obozie młodzieżowym, który organizujemy od 24 lipca do 2 sierpnia w Górach Świętokrzyskich. Wypoczywaj razem z nami!

„Zwierzątka z polany” – taki tytuł będzie miało nowe słuchowisko Wydawnictwa Warto. Trwają prace nad muzyką do „Zwierzątek…”.

Jak nie marnować energii?

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

W oczekiwaniu na odpowiedź

Zostawiam kosmos, schodzę na ziemię i pytam sam siebie.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) towarzyszy w codziennym życiu dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z ich potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającym komunikatem o przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcie dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy