Co u nas?

Piątek to dzień rozpoczęcia Warsztatów muzycznych „500 +” w Wiśle. Rejestracja uczestników od 16.30 na parterze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wiśle Centrum. Próby rozpoczynamy o 18.00. Na finałowy koncert zapraszamy w niedzielę, 24 września o godz. 18.00 do amfiteatru w Wiśle. Wstęp wolny!

W Drogomyślu drugi dzień Spotkań ewangelizacyjnych. Dzisiejszy temat: „Czy uczynki są potrzebne do zbawienia”. Mówcą jest ks. Mirosław Czyż. Organizatorzy zapewniają opiekę i zajęcia dla dzieci.

Trwa Reformacyjny Wrzesień w Dzięgielowie. Jutro o godz. 17.00 w Kościele Eben-Ezer projekcja filmu „Luter”, a w przyszłą sobotę (30 września) – pokaz laserowy na dziedzińcu zamku rycerskiego w Dzięgielowie. Wstęp wolny.

Zaśpiewaj z całego serca

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Męski kryzys

Niewątpliwie czas wieku średniego to wyjątkowy czas w życiu mężczyzny.

czytaj więcej

Zapraszamy na koncert!

WM500+

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy