Co u nas?

Wczoraj rozpoczęliśmy 13. Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie. Codziennie na zelowskim Tygodniu zapraszamy na spotkania ewangelizacyjne, które prowadzi ks. dr Grzegorz Olek, seminaria i koncerty – dziś wystąpi Schola „Laudate Dominum”, czyli grupa młodych ludzi z Zelowa i okolicy, towarzysząca TEZ od 10 lat.

Dla dzieci Tydzień w Zelowie oznacza możliwość udziału w półkoloniach, w godz. 9.30–13.00, pod hasłem „Zielone opowieści”, by odkrywać ciekawe i stale aktualne lekcje zapisane w Biblii, które są związane z roślinami.

Natomiast dzieci z bytomskiej dzielnicy Rozbark, gdzie działają nasi streetworkerzy z Grupy UNO, wraz z nimi, wybierają się dziś nad Zalew Nakło-Chechło. Oby dopisała im pogoda!

15–21 lipca – zapraszamy na Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Chciałabym wierzyć

Czułam się jak małpa na linie, kołysałam się z jednej strony na drugą.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy