Co u nas?

Dziś odbędzie się spotkanie w sprawie kampanii ewangelizacyjnej ProChrist w Polsce w przyszłym roku. ProChrist 2019 to jeden z ważnych punktów także w naszym planie wydawniczym – opracowujemy główny motyw graficzny i materiały reklamowe.

Od rana panie z Dzięgielowa pomagają nam segregować paczki, które zwożone są do CME z całej Polski od koordynatorów lokalnych akcji „Prezent pod choinkę”.

O 17.00 Mariola Fenger rozpocznie Spotkanie dla pań w parafii ewangelickiej w Katowicach. Pół godziny później zacznie się Godzina biblijna w Czerwionce Leszczynach, którą przygotowuje Roman Fenger.

Z cyklu „Ewangelicy Niepodległej” w kaplicy Domu Sióstr Eben-Ezer w Dzięgielowie jutro o godz. 17.00 rozpocznie się prelekcja Władysławy Magiery zatytułowana „Cieszyńskie kobiety Niepodległej”. Wstęp wolny.

DZIEŃ DUSZPASTERSTWA 2018. Zapisz się!

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Mój slow

Zauważyłam, że im bliżej jestem Boga, tym silniej odczuwam własne dojrzewanie i dorosłość.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy