Historia Pana Jezusa w formie serialu brzmi dość interesującą, prawda?

W ofercie naszej księgarni dostępny jest pierwszy sezon serialu The Chosen, który składa się z ośmiu odcinków. Przybliża on spotkania Jezusa z ludźmi, takimi jak Szymon Piotr, Nikodem, Maria Magdalena czy Mateusz. Jest to doskonały pomysł na wieczorne kino domowe. Jeśli uwielbiasz czytać przygotowaliśmy również powieść opartą na wspomnianym serialu The Chosen Wezwałem Cię Po Imieniu autorstwa Jerryego B. Jenkinsa. Jest to nowa odsłona najbardziej niesamowitej historii na świecie, czyli życia Jezusa. Do kompletu polecamy najnowsze Studium Biblijne The Chosen, które nawiązuje do serialu i powieści. 40-dniowe rozważania oparte na wersetach z Pisma Świętego prezentują wyjątkowe spojrzenie na ewangelię, proponują krótką modlitwę i inspirują do odpowiedzi na różne pytania skłaniając czytelnika do refleksji.

Dobra nowina o wielkiej radości autorstwa Johna Pipera to codzienne rozważania adwentowe, które pozwalają skupić się na Chrystusie i dostrzec całą pełnię Jego miłości i poświęcenia. Przemyślenia na każdy dzień adwentu warto czytać wspólnie z najbliższymi, aby razem przygotować się na ten wyjątkowy czas.

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok, dlatego mamy już dostępne codzienne rozważania pod tytułem Z Biblią na co dzień. W książce znajdują się wybrane fragmenty Starego i Nowego Testamentu z intencję modlitewną, pieśniami oraz krótką myślą.

Na coraz dłuższe wieczory z dziećmi idealnie sprawdzą się Nieziemskie Łamigłówki Biblijne 3+ oraz Nieziemskie Łamigłówki Biblijne 7+. Są to książki, które zawierają po 100 łamigłówek dostosowanych do wieku dziecka. Podczas rozwiązywania zadań dzieci w ciekawy sposób poznają najważniejsze historie biblijnych bohaterów.

 

 

 

 


Nasi partnerzy