1.5

Kiedy przygotowania świąteczne już na finiszu czas pomyśleć o tym, który jest sensem tych świąt – Jezusie – zapraszamy do lektury Historia Króla  Kto jest Królem Twojego życia? Poznaj historię Króla i spotkaj się z Nim w te święta. Zmień coś w swoim życiu i podejmij decyzję, warto.

Pamiętajmy, że największy i najważniejszy prezent dla każdego człowieka to Jezus, którego urodziny będziemy świętować w kościele, w rodzinie… Jeśli chcesz obudzić w sobie pragnienie czytania Biblii i zachwycić się Bogiem w te święta mamy dla Ciebie książkę – Czerwona nić przez Biblię . To pełna pasji opowieść fińskiego autora Leifa Nummeli o tym, jak z perspektywy chrześcijańskiej można odczytywać przesłanie Biblii jako całości. Całości czytanej od końca, czyli od zrozumienia przełomowego znaczenia przyjścia Syna Bożego na świat.

Czytelnik może wyruszyć w podróż przez Biblię, rozpoczynając od pierwszych jej rozdziałów, a kończąc na ostatnich. Zobaczyć, jak Boży plan zbawienia,ostatecznie wypełniony w Jezusie Chrystusie, stanowi rdzeń całej Biblii i jest jej „czerwoną nicią”, głównym tematem.  Możemy odkryć, co łączy biblijne księgi i dostrzec Jezusa – czerwona nić Pisma.

Ta książka może być wartościowym prezentem i  przygodą, która przygotował nam autor, aby poznac lepiej Jezusa, aby On odmienił naszą codzienność swoim Światłem i Pokojem, którego świat dać nam nie może.

Dla dzieci polecamy pozycję Goście na Boże Narodzenie. Książka w barwny sposób opisuje przygody Pettsona i jego przyjaciół, aby święta były radosne i piękne.

Wsłuchajmy się też w wybrane, w nowych aranżacjach Kolędy Narodów ukraińskie, niemieckie, angielskie i polskie. Ukryte w nich piękno wciąż zachwyca kolejnych słuchaczy.

Błogosławionych świąt pamiątki narodzenia Jezusa

 


Nasi partnerzy