1.5

Zapraszamy na pierwszą z cyklu Konferencji dla Nauczycieli Szkółek Niedzielnych, która odbędzie się w sobotę, 22 maja 2021, godz. 10.00-14.00 na platformie ZOOM. W programie zajęcia integracyjne dla nauczycieli, praca w grupach, rozważanie ks. Dariusza Dawida oraz wykład Agnieszki Godfrejów-Tarnogórskiej na temat pracy metodą Godly Play.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Link do spotkania na zoom zostanie przesłany osobom zgłoszonym. Lista zgłoszeń została zamknięta 18 maja.

Nasz nowy projekt przewiduje cykl spotkań raz na kwartał, podczas których uczestnicy za każdym razem poznają inną metodę pracy z dziećmi. Konferencje na zoom mają na celu przybliżenie tematyki poszczególnych metod oraz zapoznanie z nimi nauczycieli.

W przygotowaniu jest kolejny projekt, w którym zaprezentowane metody będzie można zgłębiać podczas specjalistycznych szkoleń stacjonarnych, zakończonych certyfikatem ze stosownymi uprawnieniami.

Zapraszamy do udziału nie tylko nauczycieli szkółek niedzielnych, ale także duchownych i katechetów oraz nauczycieli innych przedmiotów.

Materiały do promocji konferencji, które można wykorzystać:

 


Nasi partnerzy