1.5


#MŁODZI luteranie 

Konferencja “Trudne sprawy”

26.11.2022 | godz. 14.00-20.00

Pawłowice | Gminny Ośrodek Kultury

 

 

14.00start
14.10Trudna sprawa – być nastolatkiem | # MŁODZI
występ iluzjonisty Adriana Amanowicza
14.40Nic dwa razy się nie zdarza, czyli o czym warto pomyśleć przed swoim pierwszym razem |  Joanna Koleff-Pracka
O czym warto wiedzieć? Co przemyśleć i jak się przygotować zanim zaproszę kogoś bliżej? O decyzjach wolnych od presji, o intymności nastolatków bez wstydu.
występ iluzjonisty
15.25Bóg tak chciał | ks. Tymek Bujok
występ iluzjonisty
16.10przerwa kawowa
występ muzyczny Gabi Blachy
17.00Nie wybaczę! | ks. Piotrek Sztwiertnia
Często podkreślamy Bożą miłość i łaskę. To jeden z najważniejszych motywów chrześcijańskiego przesłania.
Czy są jednak sytuacje, w których Bóg mówi „nie wybaczę”? Czy jest w stanie wybaczyć absolutnie wszystko? Czy może są myśli, słowa, czyny, których Pan Bóg nam nie wybaczy?
występ muzyczny Gabi Blachy
17.353 rzeczy, które warto zrobić, zanim się zabijesz | Tomek Bilicki
występ muzyczny
18.10kolacja
19.00podsumowane + koncert

Konferencję poprowadzą: Ania, Milena, Łukasz i Janek

Zgłoszenia: Do 21 listopada 2022
Ilość miejsc: 250
Koszt: 80 zł

Płatność przelewem na konto: 81 1050 1083 1000 0022 8838 0138
Tytułem: Konferencja – Imię i nazwisko/nazwa grupy

Formularz zgłoszeniowy >> TU

Miejsce konferencji
Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach, sala widowiskowa (ul. Zjednoczenia 67, 43-250 Pawłowice)

Jesteśmy na Facebooku i Instagramie

Tomasz Bilicki – pedagog, psychoterapeuta, certyfikowany interwent kryzysowy (University of Maryland), psychotraumatolog. Ukończył psychologię motywacji na Uniwersytecie SWPS, psychotraumatologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz kilkaset godzin szkoleń w zakresie wsparcia i terapii. Absolwent amerykańskiego programu szkoleniowego ICISF w modelu indywidualnej i grupowej interwencji kryzysowej CISM, zalecanego przez ONZ. Szkolił się także na Uniwersytecie w Nowym Jorku, Utrechcie i Harvarda. Pracuje pod superwizją dra Michała Jasińskiego, certyfikowanego nauczyciela Coherence Psychology Institute w Barcelonie. Prowadzi konsultacje w nurcie psychoterapii koherencji dla młodzieży w łódzkim punkcie interwencji kryzysowej i w ośrodku opieki psychologiczno-psychoterapeutycznej. Związany z Inicjatywą Restart, szkoli osoby chcące się uczyć wsparcia osób, w szczególności dzieci i młodzieży, z traumą i w kryzysie. Więcej informacji na http://www.inicjatywarestart.pl/FOT. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Dr Joanna Koleff-Pracka – pedagog, mediatorka i trenerka mediacji oraz kompetencji komunikacyjnych i międzykulturowych, nauczyciel i dyrektor Prywatnej szkoły Podstawowej im. M. Reja w Krakowie, dyrektor Centrum Mediacji i Poradnictwa Kościoła EA. Od 1999 roku pracuje w Katedrze Pedagogiki Religii i Kultury Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Na Wydziale Nauk Społecznych ChAT prowadzi zajęcia zdiagnostyki i mediacji w środowiskach wielokulturowych, rodzinnych i szkolnych. Obok praktyki mediacyjnej zajmuje się wdrożeniami procedur mediacyjnych w instytucjach szkolnych, tworzeniem programów szkoleń z zakresu konstruktywnej komunikacji oraz alternatywnych metod rozwiązywania sporów. Autorka koncepcji Prywatnej Szkoły Podstawowej im. M. Reja w Krakowie. Prowadzi szkołę realizując autorski koncept pracy z rodziną w ujęciu systemowym i wielokulturowym.
ks. Piotr Sztwiertnia – człowiek zafascynowany Jezusem, o Nim i o Biblii potrafi gadać jak nakręcony. Nie tylko zresztą gadać, śpiewać również – dlatego jest członkiem Zespołu CME. Uwielbia sport, kibicuje Barcelonie (ale spokojnie, nie ze względu na Lewandowskiego, lecz już od 1997 roku), zakochany w swojej żonie i synku.
ks. Tymek Bujok – pracuje w Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie i jest Ogólnopolskim Duszpasterzem Młodzieży. Uwielbia włóczyć się po lesie i rozkminiać różne tematy. Jest zafascynowany wpływem Boga na swoje życie. Marzy o młodych ludziach, którzy tworzą wiarygodny, wpływowy i serdeczny Kościół. Koszenie, grill i sen to jego sposób na stres.
Adrian Amanowicz – jego polskie serce pompuje irlandzką krew, wraz z dozą brytyjskiego humoru, który śmieszy głównie jego mamę. Wszystkie te trzy elementy tworzą wybuchową mieszankę, która w połączeniu z magią mentalną, prezentowaną na scenie, usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających widzów. Magia mentalna jest jednym z odłamów iluzji, łączącym widowiskowe efekty oraz miękkie umiejętności odczytywania emocji, które sprawiają wrażenie czytania w myślach. Wszystkie te elementy sprawiają, że o pokazy Adriana zapadają w pamięci na lata!
Historie duetu zapoczątkował utwór „Jakubowy Dar”, a następnie „Mamo”. Pierwszy z wymienionych szybko stał się numerem jeden “Listy z Mocą” Radio RDN Nowy Sącz, a także “Częstograjem” w Radio Anioł Beskidów. W roku 2017 ukazał się autorski album artystki, zatytułowany „Jakubowy Dar”. Premierowy koncert odbył się w Jazovii podczas Palm Jazz Festival.
Gabriela Blacha – wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów, realizator dźwięku, instruktor wokalny, instruktor warsztatów gospel. Studiowała na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej — skrzypce jazzowe. Artystka zarówno solowa, jak i twórczyni projektów zespołowych, liderka Kwartetu CDN. Właścicielka Studia Nagrań B1, w którym współpracuje między innymi z Gliwickim Teatrem Muzycznym.
Radek Pendziałek – gitarzysta, wokalista, muzyk sesyjny Radek Pendziałek współpracował już m.in. z: Edyty Górniak, Grażyną Łobaszewską, Mateuszem Walachem (m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Wilk, show Taniec z gwiazdami), Romanem Franklem, Bartoszem Nazarukiem (Kayah Transoriental Orchestra, Leszek Możdżer, Maria Sodowska, Dagadana) małżeństwem – Barbarą Kurdej-Szatan i Rafałem Szatanem.
Więcej na: https://www.youtube.com/channel/UC9HexEyIFzYGoHMBhxjA9xA

Zapraszamy!

Nasi partnerzy