1.5

Przedostatni na TED 2017, piątkowy wykład biblijny poświęcony będzie postaci Pawła. Po wykładzie Piotra Lorka zapraszamy do grup dyskusyjnych.

W popołudniowym bloku seminaryjnym dziś kilka tematów zachęcających do refleksji, m.in. ks. Grzegorz Giemza zaproponuje podejmowanie refleksji nad swoim życiem, zachowaniem i postępowaniem, a Lila Cieślar i Dorota Fober zastanowią się nad wyborem – rodzina czy praca zawodowa?

Do księgarni “Warto” w miasteczku ewangelizacyjnym zapraszamy m.in. po “Luterański katechizm dla dorosłych” w promocyjnej cenie i po wiele innych książek dla małych, młodych i dojrzałych czytelników. Potem można usiąść w CAFÉ TE (czynna od 9.00 do 21.00), skorzystać z gier, kart, prasy i sprzętu sportowego w Strefie gier w kawiarni (otwarta w godz. 13.00–16.30 i 19.30–21.00), by wieczorem wziąć udział w “Koncercie z przesłaniem” – dziś Słowo przekaże ks. Marcin Podżorski, a zagra i zaśpiewa Zespół CME.

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś podzielić się z nami kilkoma zdaniami wrażeń czy refleksji z TED 2017, prosimy, napisz do nas na adres: pr@cme.org.pl, a my opublikujemy to anonimowo lub pod nazwiskiem, zgodnie z Twoim życzeniem.

Myślmy o naszych krewnych, przyjaciołach, znajomych, tych, których zaprosiliśmy do Dzięgielowa, lub których jeszcze zaprosimy…

Nasi partnerzy