1.5

Kończymy Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie. “Koncertowi z newsem” przewodzić będzie “Grupa dla Pana” z Dzięgielowa, która zachęci do wspólnego śpiewu. Ewangelista Marek Cieślar rozważy odpowiedź na pytanie “Jak być stale młodym?’.
Po południu, o godz. 17.00 rozpocznie się seminarium z historykiem i teologiem Pawłem Matwiejczukiem. Punkt wyjścia to  fragment Listu do Filipian: „Nasza ojczyzna jest w niebie” (Flp 3,20). Celem seminarium jest wspólna refleksja nad obrazem chrześcijańskiego patriotyzmu i próba odpowiedzi na pytanie, jakie wartości charakterystyczne dla ewangelicyzmu są dziś ważne.

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Gliwicach to miejsce, gdzie możesz skorzystać z porady prawnej, ze wsparcia psychologa, mediatora, a także starać się o pomoc materialną. Więcej informacji znajdziesz TU.

Mamy czas na ostatnie przygotowania do Fajnego! obozu młodzieżowego. Młodzi wraz z kadrą wyjeżdżają w poniedziałek, 24 lipca. Cel podróży i miejsce wypoczynku to Bocheniec w Górach Świętokrzyskich.

Nasi partnerzy