1.5

W Szkole Biblijnej w Dzięgielowie dziś ostatni, osiemnasty zjazd Szkoły Biblijnej w tym roku akademickim.  Wykład: ewangelickie ujęcie biblijnej wiary poprowadzi ks. Grzegorz Olek. Zjazd zakończymy małym piknikiem i grillem.

Chcemy utrzymywać kontakt z absolwentami i byłymi studentami szkoły, dlatego po raz drugi organizujemy Zjazd kwartalny. Jutro, 4 czerwca spotykamy się o godz. 10.00 na nabożeństwie w kościele Eben-Ezer, a potem na wykładzie Andrzeja Kluczyńskiego, rozmowach
o dalszym rozwoju Szkoły i poczęstunku.

W Dzięgielowie mamy dziś także kolejny zjazd Kursu Duszpasterskiego prowadzonego według standardów TPiPP.

O godz. 16.15 w Programie 1. Polskiego Radia nadana zostanie audycja Marka Cieślara “Nowe serce”, zapraszająca do udziału w Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie.

Grupa Pedagogów Ulicy UNO od 3 bierze udział w międzynarodowej wymianie organizacji pracujących z Szkołą Mobilną w Hiszpanii. Podczas 6-dniowych warsztatów streetworkerzy z różnych stron Europy szukają nowych tematów edukacyjnych, które mogą prezentować dzieciom poprzez Szkołę Mobilną. Chodzi również o przybliżanie dzieciom takich tematów jak: praca z uchodźcami i emigrantami oraz zagadnienia związane z tym, jak w działaniach Szkoły korzystać z nowych technologii, jak mierzyć wpływ i  efektywność swojej pracy.

Streetworkerzy i ich podopieczni z Bobrka i Rozbarku uczestniczą w IX Miedzygalaktycznym Zlocie Superbohaterów w Katowicach.

Nasza ekipa nagłośnieniowa pracuje podczas sztafety rowerowej w Wiśle Czarnem. Na zakończenie zmagań sportowych odbędzie się koncert Adama Bubika.

Jutro w ramach obchodów 500 lat Reformacji Zespół CME wystąpi w „Koncercie z przesłaniem” w kościele ap. Piotra i Pawła w Tychach. Początek – godz. 18.00. Zapraszamy!

Nasi partnerzy