1.5

Niechaj biodra wasze będą przepasane i świece zapalone – ten fragment Ewangelii Łukasza będzie mottem szkółki w Niedzielę Wieczności, 26 listopada. Zachęcamy prowadzących niedzielne spotkania z dziećmi do korzystania z naszych konspektów.

W Wydawnictwie Warto przygotowujemy banery promujące Rodzinne Spotkanie Świąteczne 26 grudnia w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.

W dzięgielowskiej strażnicy OSP nadal przygotowujemy do odpraw celnych paczki, które napływają do nas z całej Polski w ramach akcji “Prezent pod choinkę”. Dziś wolontariuszami jest młodzież z Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie.

Dziecięce marzenia świąteczne zaczną także wkrótce realizować osoby, które odpowiedziały na apel naszych bytomskich streetworkerów, ponieważ właśnie do ich rąk trafiły wyjątkowe “Listy do Dzieciątka”.

Na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie odbyła się obrona pracy doktorskiej naszego pracownika, ks. Grzegorza Olka. Praca została napisana w zakresie Biblistyki Nowego Testamentu.

 

Nasi partnerzy