1.5

Centralne wydarzenia Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie to – od godz. 17.00 – spotkania ewangelizacyjne. Dla młodzieży i dorosłych zwiastowanie wygłasza dr Matthias Clausen. Dla dzieci, w trzech grupach wiekowych, spotkania ewangelizacyjne prowadzą: Sylwia McKenzie, Joanna Pilch-Lewicka i Bogusław Czyż.

Tydzień Ewangelizacyjny to także wiele innych działań związanych z ewangelią, należą do nich również warsztaty. Ich efekt może pomóc ludziom znajdującym się w potrzebie, ponieważ prace, wykonane na warsztatach, trafią na stoisko „Pomoc dla Afryki”, gdzie będzie można je zakupić. Dochód zostanie wykorzystany w organizacji pomocy mieszkańcom Burkina Faso. Módlmy się za uczestników warsztatów i prowadzących zajęcia.

Skąd czerpać pomysły, które mogą zachęcić dziecko do korzystania z Biblii? Z dzisiejszego seminarium! Zobacz także tematy innych seminariów.

Na plenerowym stoisku księgarni “Warto” w Dzięgielowie dziś promujemy “Codziennik kobiet” i zapraszamy na spotkanie z red. diak. Aleksandrą Błahut-Kowalczyk oraz autorkami. plakat

Nasi partnerzy