1.5

Dziś rozpoczyna się 68. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie pod hasłem “Nowe”, które nawiązuje do słów z Księgi Ezechiela 36,26: „I dam wam serce nowe, i ducha nowego dam do waszego wnętrza, i usunę z waszego ciała serce kamienne, a dam wam serce mięsiste”.

Serdecznie zapraszamy do udziału od 1 do 9 lipca. Inauguracja Tygodnia rozpocznie się o godz. 17.00 w namiocie głównym w dzięgielowskim miasteczku ewangelizacyjny. Wszystkie zasady Tygodnia, opisy miejsc i propozycji można odnaleźć m.in. w Alfabecie TED.

Głównym mówcą TE Dzięgielów 2017 jest Matthias Clausen – protestancki teolog i profesor z Marburga, wykładowca ewangelizacyjny i członek delegacji “The Movement Lozannie” w Kuala Lumpur i Kapsztadzie. Każdego dnia ewangelizacja rozpoczyna się ok. 17.00. Można również oglądać jej transmisję (przekaz na żywo) TUTAJ.

Od poniedziałku do soboty (3–8 lipca) codziennie odbywają się wykłady  biblijne, które w tym roku poprowadzi Piotr Lorek – teolog i biblista, profesor i dziekan Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej.

Nasi partnerzy