1.5

To już ostatni dzień 68. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. Wierzymy, że do codziennego życia wrócisz z nowymi siłami, nadzieją i wiarą. O godz. 10.00 nabożeństwo z Wieczerzą Pańską.

Ostatni dzień TED to “Rodzinna niedziela” połączona z dwoma koncertami: Dętej Orkiestry Misyjnej oraz dziecięcych zespołów pod hasłem “Mali o Wielkim śpiewają”.

W dzisiejszym programie także seminaria o pierwszych kryzysach młodych małżeństw, współczesnej implantologii, radości związanej z dawaniem, kapłanach, a także o narodzie wybranym.

Ostatnie spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych z prof. Matthiasem Clausenem i ks. Wojciechem Prackim (tłumaczem) poświęcone będzie nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji we wspólnocie ludzi wierzących.

Zachęcamy również do udziału w akcji krwiodawstwa w godz. od 12.00 do 16.30. Będzie także możliwość rejestracji w banku niespokrewnionych dawców szpiku kostnego.

UWAGA: na stoisku księgarni “Warto” w Dzięgielowie można zamówić MP3 i CD z nagraniami wykładów i ewangelizacji na TED 2017.

Nasi partnerzy