1.5

Jeśli szukasz osoby, która chce Cię wysłuchać, możesz skontaktować się z naszym duszpasterzem na serwisie rozmowa.duszpasterz.pl. Kontakt online możliwy jest w godzinach 21.00–22.00. Serdecznie zachęcamy!

Osiemset kartek i ołówków, 50 kubeczków i butelek wody,15 kłębków wełny, 10 kamizelek odblaskowych i kubełków na ofiarę… kompletujemy rzeczy potrzebne na 15 kwietnia w Skoczowie. “Bezsenna noc” coraz bliżej…

Przygotowujemy się do Wiosennej konferencji dla kobiet, która tym razem odbędzie się w Dzięgielowie. Zapraszamy 13 maja na godz. 10.00. Natomiast mieszkankom Tychów i okolic przypominamy o zaproszeniu na Śniadanie dla kobiet, 20 maja.

Dzieci z Karbia grają dziś po lekcjach w squasha, dzieci z Bobrka jadą na basen, a dzieci z Rozbarku tworzą wielkanocne kartki – oto propozycje naszych streetworkerów dla ich podopiecznych z trzech dzielnic Bytomia w ramach unijnego projektu.

Dziś po raz ostatni prowadzimy rekolekcje pasyjne, które w tym roku zatytułowaliśmy: dla dzieci – “Tylko On”, dla młodzieży – “Boski chirurg”. Dziękujemy wolontariuszom i studentom Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej, którzy nam pomagali oraz parafiom, które nas zaprosiły.

Nasi partnerzy