1.5

Przed nami druga i zarazem ostatnia niedziela 70. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. W tym roku mówców ewangelizacyjnych było pięciu: Piotr Gąsiorowski, Tomasz Pieczko, Piotr Lorek, Leszek Mocha i Leszek Czyż, który Spotkania ewangelizacyjne otworzył i zakończy. Będzie to refleksja o Bożym pokoju w wymiarze wiecznym.

O godz. 10.00 rozpoczniemy Nabożeństwo z Wieczerzą Pańską. Kazanie wygłosi diakon Paweł Gumpert Obst, dyrektor Centrum Misji i Ewangelizacji.

Mamy wyjątkową okazję na TED – zachęcamy do oddawania krwi oraz skorzystania z możliwości rejestracji w banku dawców szpiku kostnego. Zaczynamy o 11.30. Szczegóły TUTAJ.

W programie “Rodzinnej niedzieli” będzie dużo muzyki i śpiewu wspólnego i… indywidualnego podczas Koncertu Młodych Talentów bez ograniczeń wiekowych! Wcześniej – o 12.00 – koncert Diecezjalnej Orkiestry Dętej pod dyr. Adama Pasternego.

Szczegóły na: www.te.cme.org.pl

Transmisje on-line z TED 2019 prowadzimy na specjalnym kanale. Zachęcamy do jego subskrypcji  i włączenia powiadomień – bądź na bieżąco!

 

 

 

Nasi partnerzy