1.5

Buduj z nami miasteczko ewangelizacyjne z 70-letnią tradycją! Już jutro masz szansę przyłożyć rękę do czegoś bardzo cennego! Zobacz.

“Śniadanie z przesłaniem” – pod takim hasłem Lidia Czyż i… bohaterka jej powieści pt. “Pozostała tylko nadzieja” spotkają się 15 czerwca z czytelniczkami i czytelnikami  w Warszawie. Szczegóły i bilety dostępne poprzez kontakt z Małgorzatą Tarkowską: m.tarkowska@schpulawska.pl.

Razem z wolontariuszkami – Patrycją, Justyną i Moniką sprawdzamy: sprzęt sportowy, gry, materiały plastyczne. Musimy ustalić, co mamy w magazynach, a co musimy kupić, by strefa gier i zabaw dla młodych 12+ na TED tętniła życiem.

Wczoraj m.in. zajęcia z asertywności, dziś nasi streetworkerzy proponują swoim podopiecznym gry, zabawy i… edukację dzięki panelom Szkoły Mobilnej.

Dzisiaj w Warszawie rozpoczyna się ostatni zjazd Kursu Duszpasterskiego certyfikowanego przez TPiPP, a jutro uczestnicy po zajęciach otrzymają zaświadczenia. Kolejna edycja w stolicy już w listopadzie 2019. Zapraszamy.

 

Nasi partnerzy