1.5

Przygotowujemy się do programu, który poprowadzimy na Ewangelickich Dniach Kościoła , m.in. do spotkań autorskich, stoiska informacyjnego Centrum Misji i Ewangelizacji oraz księgarni Warto, a także paneli tematycznych.

Markowi Cieślarowi, naszemu pracownikowi, składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji pięknego, okrągłego jubileuszu urodzin! I cieszymy się, że będzie ewangelistą na Tygodniu Ewangelizacyjnym w Zelowie, gdzie poprowadzi cykl “Emocje, myśli, owoce – czyli całkiem nowe EMO”.

Jutro Dzień Dziecka, a od nas prośba dotycząca pracy z dziećmi nie tylko od święta… Od wielu lat w Bytomiu działają nasi pedagodzy ulicy, którzy pracują z dziećmi wymagającymi pomocy. Zawiązują się dobre relacje, przyjaźnie, coś zmienia się na lepsze. Pedagodzy pracują codziennie i muszą mieć dostęp do współczesnych narzędzi pracy – laptopów. Ogłaszamy zbiórkę finansową. To wsparcie przekłada się na jakość pracy z dziećmi. Prosimy o pomoc!

Odważne pytania, których autor nie boi się stawiać, niebanalne tezy oraz nietuzinkowe spojrzenie na poruszane kwestie okraszone szczyptą humoru – oto najkrótszy opis książki Piotra Lorka “Bóg bez brody” Wydawnictwa Warto. Polecamy!

Nasi partnerzy