1.5

W ubiegłym roku uczestnicy akcji “Prezent pod choinkę” CME przygotowali 5 556 prezentów, i tyle dzieci zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w Rumunii, Białorusi i na Ukrainie otrzymało świąteczne paczki. Mamy nadzieję, że w tym roku także nie zabraknie gorących serc, które zechcą pomóc nam w “pakowaniu miłości”.

Szkoła Biblijna w Dzięgielowie czeka na Ciebie!  To miejsce dla każdego, kto chce lepiej rozumieć Słowo Boże i na nim budować swoje życie. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie od października 2017 do czerwca 2018.

Wakacje się kończą, ale przecież będą  następne, dlatego zachęcamy do wsparcia rodzin, których nie stać, aby wysłać swoje dzieci na  wypoczynek, zarówno letni, jak i zimowy. Poprzez fundusz “Daj dzieciom nadzieję” gromadzimy pieniądze, dzięki którym możemy dofinansować wyjazd i pobyt młodych ludzi na naszych obozach.

Od kilku lat w chrześcijańskim szpitalu w Egipcie pracuje pielęgniarka Ania Pinkas, pracownik CME. Organizuje oddział intensywnej opieki medycznej, prowadzi szkolenia dla miejscowych pielęgniarek, stara się pomóc pacjentom zarówno w sferze fizycznej, jak i emocjonalnej, duchowej. Tę pracę może wykonywać m.in. dzięki wsparciu darczyńców z Polski. Może dołączysz do ich grona?

Nasi partnerzy