1.5

W Piosku w Czechach rozpoczynamy obóz dla dzieci “Z Przyjacielem”. W programie: gry, zabawy i prace plastyczne, czas na naukę i odpoczynek; wyjścia na basen, ognisko, wycieczki i podchody. Wszystko pod hasłem “Rzeki cudów”, o których dzieci będą dowiadywać się na codziennych zajęciach przedpołudniowych.

Zanurzyć się w kojącej toni mazurskiego jeziora, wędrować leśnymi duktami, pogadać o potrzebie stałego re-formowania, wsłuchać się w inspirujące wykłady o Ojcu, który jest miłością możesz już wkrótce w czasie Tygodnia Ewangelizacyjnego w Mrągowie. Zanurzyć się w kojącej toni mazurskiego jeziora, wędrować leśnymi duktami, pogadać o potrzebie stałego re-formowania,  wsłuchać się w inspirujące wykłady o Ojcu, który jest miłością możesz już wkrótce w czasie TE w Mrągowie.

Gorąco zachęcamy do wsparcia finansowego rodzin, których nie stać, aby wysłać swoje dzieci na letni wypoczynek. Poprzez fundusz “Daj dzieciom nadzieję” gromadzimy pieniądze, dzięki którym możemy dofinansować wyjazd i pobyt młodych ludzi na naszych obozach. Liczy się każda złotów!

Nasi partnerzy