1.5

Rozpoczynamy pierwszą część szkolenia z zakresu pracy z dziećmi, które przygotowuje pracowników, nauczycieli i wolontariuszy do prowadzenia programów na szkółkach niedzielnych, spotkaniach ewangelizacyjnych, półkoloniach i obozach chrześcijańskich. Na szkolenie zgłosiły się osoby z Giżycka, Warszawy, Krakowa, Gliwic, Tychów i Mikołowa.

Jeśli Ty również chcesz się rozwijać, skorzystaj z naszych propozycji po wakacjach: Kursów duszpasterskich podstawowych i dla zaawansowanych oraz Szkoły Biblijnej.

Nasz Fajny! obóz młodzieżowy w Bocheńcu w Górach Świętokrzyskich to wspólnota blisko stu młodych osób. Dziś o 11.00 czeka na nich pierwsza konkurencja pod hasłem “Młodzi reporterzy”, w której zmierzą się w ośmiu grupach.  Po obiedzie i krótkiej sjeście będzie czas na sport i warsztaty.

W kilku parafiach ewangelickich rozpoczęły się półkolonie z językiem angielskim dzięki współpracy CME z Lutheran Church Missouri Synod i amerykańskim wolontariuszom, którzy prowadzą zajęcia z młodymi Polkami i Polakami.

Nasi partnerzy