1.5

Modlimy się o tych, do których dotarło nasze zaproszenie do udziału w 68. Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie, by je przyjęli i przyjechali. Inną formą  rozpowszechniania wieści o TED 2017 są bannery, które możesz prezentować na swoich stronach i wysyłać mailem.

Bytomska Szkoła Mobilna działa w dzielnicy Bobrek na placu przy ul. Olszewskiego, a dla dzieci z Rozbarku nasi streetworkerzy mają dziś propozycję tworzenia rekwizytów, które będą potrzebne podczas Festiwalu Zabawy.

Projekt “Półkolonie z angielskim” w tym roku będzie realizowany aż w 7 parafiach, w: Skoczowie, Dzięgielowie, Radomiu, Turku/Koninie, Brennej/Górkach, Słupsku oraz Krakowie. W lipcu i sierpniu ok. 40 osobowe grupy dzieci będą wspólnie poznawać Słowo Boże i uczyć się angielskiego od native speakerów. Przedstawiciele wszystkich parafii i amerykańscy wolontariusze przygotowują się teraz, by jak najlepiej zorganizować wypoczynek dzieci.

Zapraszamy do składania ofert na usługi prowadzącego superwizję grupową. Szczegóły TUTAJ.

Roman Fenger o godz. 19.00 w parafii w Tychach rozpocznie spotkanie o owocach Ducha, a Mariola Fenger – spotkanie dla kobiet.

Nasi partnerzy