Zamknęliśmy właśnie nabór wolontariacki na TE Dzięgielów 2017. Istnieje możliwość zgłoszenia się już tylko do działu technicznego – prosimy o kontakt pod numerem telefonu 693 588 484. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i do zobaczenia w Dzięgielowie!

Ostatni tydzień szkoły! Przed nami zakończenie roku szkolnego, ale także ostatni konspekt szkółki niedzielnej. Kolejny dopiero za dwa miesiące. Zachęcamy do skorzystania z… „Zaproszenia Pana Jezusa”.

Dzieci z Bytomia-Karbia, z którymi pracują nasi streetworkerzy, zwiedzą dziś wystawę w Muzeum Śląskim w Katowicach – „Na tropie Tomka”.

O godz. 11.00 w parafii w Tychach Roman Fenger poprowadzi Spotkanie biblijne na temat Listu do Rzymian. O godz. 18.00 w parafii w Hołdunowie Mariola i Roman Fengerowie rozpoczną spotkanie z cyklu „Odkrywanie chrześcijaństwa”.

„Własny ogródek ziołowy”, „Szycie i malowanie na  tkaninie”, „Filcowe cudeńka”… na Tygodniu Ewangelizacyjnym można także spotkać „artystyczne dusze”, które zachęcą do tego, by zrobić co dobrego dla siebie i dla innych, na przykład mieszkańców Burkina Faso.

 

Nasi partnerzy