1.5

Centrum Misji i Ewangelizacji od 13 lat nieprzerwanie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że można i warto wspierać jego pracę osobiście przeznaczając 1% odpisu od podatku. Wystarczy w rocznym rozliczeniu podatkowym w odpowiedniej rubryce wpisać nasz numer KRS: 0000225011 – dziś upływa termin składania rozliczeń podatkowych za ubiegły rok. Prosimy o wsparcie!

Dziś księgarnia “Warto” w Cieszynie jest zamknięta. Zapraszamy do zakupów w internecie, a do księgarni – od czwartku, 4 maja.

„Radujcie się w Panu zawsze, powtarzam radujcie się” – o tych słowach z Listu do Filipian mogą rozmawiać dzieci i prowadzący najbliższą szkółkę niedzielną, jeśli… zachcą skorzystać z naszego konspektu zajęć.

Trzydziestu sześciu mówców wystąpi na tegorocznym Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie, który rozpocznie się 1 lipca.
Zobacz kim są.

Wczoraj  w Mrągowie nasza była pracownica – Monika wstąpiła w związek małżeński. Serdecznie gratulujemy i życzymy błogosławieństwa Bożego młodej parze: Monice i Patrykowi!

Nasi partnerzy