1.5

Dwa dni pozostały do zakończenia 70. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie, ale tylko jeden – dzisiejszy – wieczór. Będzie niezwykły, ponieważ zaplanowaliśmy go jako czas osobistych wspomnień i świadectw uczestników różnych okresów Tygodnia w jego 70-letniej historii. Od tego momentu zaczniemy liczyć drugie, miejmy nadzieję, 70 lat Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie!

Naszym specjalnym gościem jest dziś premier RP, prof. Jerzy Buzek, który o godz. 14.00 rozpocznie wykład „Porozumienie i jedność w sercu Europy”.

Po raz ostatni wysłuchamy dziś Wykładu biblijnego Tima Hinrichs’a i przedostatni – Zwiastowania Słowa o godz. 17.00. Tym razem Spotkanie ewangelizacyjne poprowadzi pastor Leszek Mocha.

Wśród tematów seminariów o godz. 15.00 do wyboru m.in.: „Dalecy czy bliscy? Izrael i Kościół w Bożym planie” (prowadzący: pastor Kazimierz Barczuk), „Co mąż chciałby, żeby jego żona wiedziała o mężczyźnie?” (Zbyszek Kłapa) i „Co żona chciałaby, żeby jej mąż wiedział o kobiecie?” (Nela Kłapa).

Szczegóły na: www.te.cme.org.pl

Transmisje on-line z TED 2019 prowadzimy na specjalnym kanale. Zachęcamy do jego subskrypcji  i włączenia powiadomień – bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy