Co u nas?

„List do Dzieciątka” daje piękną okazję, by zrealizować dziecięce marzenia, które możesz otrzymać w formie listu. Skorzystaj z naszego zaproszenia do udziału w akcji. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 31 października.

Wspólny śpiew, rozmowy, książki i wykład – wszystko to czeka na Ciebie podczas Śniadania dla kobiet współorganizowanego przez parafię ewangelicką w Świętochłowicach i CME już w najbliższą sobotę.

Pisząc, zastanawiam się, co mógł myśleć, odczuwać czy powiedzieć bohater… Przeczytaj wywiad z Lidią Czyż. Jej piąta powieść – Słodkie cytryny jest dostępna TUTAJ.

ŚNIADANIE DLA KOBIET

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Gdybym wygrała

Późne lato to dobry czas, kiedy dojrzałość powinna dawać siłę.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy