Co u nas?

Zarezerwuj bilet na nasze jutrzejsze wydarzenie w kinie Muranów w Warszawie – spotkanie promujące polską wersję serialu animowanego „Życie Marcina Lutra” przygotowaną przez Wydawnictwo Warto.

Do rozpoczęcia CHOT 2019 coraz bliżej. Kontaktujemy się z rodzicami i uczestnikami, ustalamy kto chce jeździć na nartach, przypominamy o tym, co należy zabrać ze sobą na obóz.

Streetworkerzy w Bytomiu działają w nowej dzielnicy – Śródmieściu. Dziś zajęcia mające na celu poznanie podopiecznych, ich zainteresowań, pasji, marzeń. Nowa grupa oznacza nowe wyzwania, obawy, radości – dobrze wiedzieć o sobie więcej!

TRANSMITUJ PROCHRIST 2019

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Co się stało?

Czekam z nadzieją, że to Nowe okaże się przynajmniej dobre, a może nawet lepsze od Starego.

czytaj więcej

Życie Marcina Lutra

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy