Co u nas?

Stworzeni do wolności – miało być pięknie, wyszło jak zwykle – to jeden z tytułów Wykładów biblijnych na TED 2020. Zobacz więcej!

Ponad 300 młodych spotka się w najbliższą sobotę w Bielsku-Białej na diecezjalnym zjeździe konfirmantów. Aby wszyscy czuli się dobrze, podzielimy się na mniejsze grupy.  CME odpowiada za rekrutację opiekunów grup.

Dzieci, z którymi spotykają się nasi streetworkerzy w Bytomiu będą mogły dziś wziąć udział m.in. w warsztatach doskonalących porozumiewanie się bez przemocy oraz warsztatach plastycznych.

ZAPISZ SIĘ NA FAJNY! PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO...

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Wśród pasterzy

Jeśli wiedzieć, to tylko z pierwszej ręki.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy