Co u nas?

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na CHOT 2019 na warsztaty: Projektowanie graficzne, Laserem cięte i grawerowane, Nagłośnienie i realizacja dźwięku.

Dziś i juto Katarzyna Wesner-Macura i ks. Tymoteusz Bujok poprowadzą zajęcia w ramach Instytutu Pastoralnego w Warszawie. Tematy, które przygotowali dla studentów brzmią intrygująco: Lodołamacz, inaczej łamacz lodu oraz Obóz petarda.

Serdecznie zapraszamy dzieci na letni obóz „Z Przyjacielem”, który w tym roku organizujemy w Bieszczadach, czyli… Na drodze do Nieba.

Tymczasem w Wydawnictwie Warto opracowujemy materiały graficzne na letni obóz dla dzieci.

TRANSMITUJ PROCHRIST 2019

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Co się stało?

Czekam z nadzieją, że to Nowe okaże się przynajmniej dobre, a może nawet lepsze od Starego.

czytaj więcej

Życie Marcina Lutra

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy