Co u nas?

Jutro rozpoczynamy 20. Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie. Program Tygodnia to wykłady, seminaria, zajęcia dla dzieci pt. „Niech mówią zwierzęta” oraz propozycje turystyczne, czyli zwiedzanie Warmii i Mazur.

Mówca mrągowskiego Tygodnia – ks. Bogdan Wawrzeczko – przygotował siedem wykładów ewangelizacyjnych dla młodzieży i dorosłych. Tytuły niektórych z nich to: Pragniesz zostawić strach?, Pragniesz przebaczenia?, Pragniesz sukcesu?

„Życie pod psem, który wabi się Depresja” to tytuł książki Matthew Johnstona, która jest nieocenioną pomocą dla partnerów, członków rodzin i przyjaciół osób chorych na depresję.

„Pragniesz?” – 20. Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Indyjskie smaczki

Napędzają go przygody. Tworzy i wykorzystuje okazje.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy