Co u nas?

W Bytomiu trwa Festiwal Zabawy – plenerowa impreza naszych streetworkerów dla dzieci zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem społecznym.

Zapraszamy na 14. Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie i 21. Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie.

„Chciałbym Cię zaprosić do owego pustego grobu, do odpowiedzi na pytanie o to, jak reagujesz na brak fizycz­nej obecności Jezusa tu i teraz. Czy masz pewność, że On zmartwychwstał i Ty zmartwychwstaniesz (…)?” – tak Piotr Lorek zaprasza Cię do lektury jego nowej książki.

ZAPRASZAMY NA TYDZIEŃ EWANGELIZACYJNY W ZELOWIE

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Wielki dom

„Pierwsza w obronie młodości stanęła starsza pani. Być może nieustannie i umiejętnie syciła się kolejną sensacją wywołaną przez młodych.”

czytaj więcej

TE Dzięgielów 2019 – na żywo

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy