Co u nas?

Lidia Czyż rozpoczyna serię spotkań z czytelnikami, w których uczestniczyć będzie także pierwowzór bohaterki powieści „Pozostała tylko nadzieja” – Ida Hrdlickova. Pierwsze spotkanie: w najbliższy piątek w Kluczborku o godz. 18.00 w Bibliotece Miejskiej (ul. Miarki 2).

Natomiast sobota, 16 listopada to dobry moment, by przyjechać do Dzięgielowa na kawę, a przede wszystkim na Jesienną Konferencję dla Kobiet. Tym razem motywem biblijnym spotkania jest cytat z Księgi Izajasza.

Od 9 listopada do 6 grudnia osoby, które zgłosiły swój udział w akcji „List do Dzieciątka” przygotowują prezenty, o których przeczytały w listach podopiecznych naszych bytomskich streetworkerów.

 

PREZENT WIRTUALNY JEST TEŻ OK!

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Dobra starość

Starość to obrzydliwy deser podany po doskonałym posiłku.
Stephen King, „Bezsenność”

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy