Co u nas?

Zapraszamy na Wieczór Chwały z udziałem Zespołu CME o godz. 18.00 w kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie. Jutro w kościele młodzi swoimi talentami – śpiewem i muzyką – będą służyli podczas nabożeństwa.

Dobiega końca Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, a my polecamy książkę Prześladowani. Przemoc wobec chrześcijan, ponieważ wciąż wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z dramatycznych prześladowań chrześcijan w wielu częściach świata.

Duża dawka wiedzy, i jeszcze większa praktyki, tak będzie wyglądać program Kursu Nawigacji dla młodych liderów. Pilotażową edycję kursu zaczniemy 31 stycznia.

 

KONTAKT Z DRUGIM JEST SZTUKĄ...

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Wśród pasterzy

Jeśli wiedzieć, to tylko z pierwszej ręki.

czytaj więcej

Posucha – 2. niedziela po Epifanii – 19.01.2020

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy