Co u nas?

Wielka Sobota to czas wyciszenia, modlitwy i refleksji nad śmiercią Jezusa na krzyżu, ostatni dzień postu, zakończenie czasu pasyjnego.
Kończy się nasza akcja „7 tygodni bez… złych słów” ale pragniemy, by wśród nas nadal rozbrzmiewały słowa dobre, budujące.
Módlmy się, by w naszych sercach rządził pokój Chrystusowy, by miłość Tego, który oddał za nas życie, przemieniała nas, i rodziła w nas dobro oraz miłość.

Dziś zapraszamy na Bezsenną noc w kościele w Drogomyślu, która rozpocznie się o godz. 20.00, a w Poniedziałek Wielkanocny na Diecezjalny Koncert Wielkanocny zespołu „Cześć” i zwiastowanie ks. Leszka Czyża o godz. 16.00 w kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie (ul. ks. K. Kulisza 66). Wstęp wolny! >> plakat

DZIAŁAMY OD 22 LAT. JESTEŚMY ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO OD 14 LAT. Do końca kwietnia możesz przekazać nam 1%.

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

List mówiony do siebie samego

Przestań filozofować! To Bóg ciebie-mnie nieustannie czeka. Ty-ja masz-mam ten portret podwójny w sobie.

____________________________________________________________________

 

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy