Co u nas?

Dziś mija termin przyjmowania zgłoszeń na Kurs Duszpasterski w Warszawie. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Polskiej Rady Ekumenicznej, a poprowadzą je Bożena i Grzegorz Giemzowie – superwizorzy i doradcy psychologiczno-pastoralni.

Grupa Pedagogów Ulicy UNO w Bytomiu poszukuje osoby zainteresowanej i wykwalifikowanej do pracy wychowawcy podwórkowego. Szczegóły oferty TU. Termin zgłoszeń upływa jutro, 16 października.

W najbliższą sobotę zapraszamy na Śniadanie dla kobiet w Świętochłowicach. Temat przewodni – Wiara w domu –podejmie Anna Wantulok.

KURS DUSZPASTERSKI - WARSZAWA

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Gdybym wygrała

Późne lato to dobry czas, kiedy dojrzałość powinna dawać siłę.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy