Co u nas?

Nasza księgarnia „Warto” w Cieszynie już jest otwarta po inwentaryzacji. Zapraszamy na zakupy i przypominamy o specjalnie utworzonym dziale — 500 lat Reformacji.

W Dzięgielowie trwa szkolenie z zakresu pracy z dziećmi. Wczoraj uczestnicy dowiedzieli się jak, na poszczególnym etapie rozwoju, dzieci pojmują świat, a jak pojmują Boga. Były ćwiczenia, które miały na celu integrację grupy, sposoby przyswajania i powtarzania historii biblijnych, postaci i wersetów. Warsztaty muzyczne „Mali o Wielkim śpiewają” pokazały jak uczyć i wspólnie śpiewać z dziećmi piosenki. TU można zobaczyć zdjęcia.

20 sierpnia rozpoczynamy Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie. Zapraszamy! Spotkania ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych poprowadzi ks. Marek Jerzy Uglorz.

Poznań, Warszawa, Dzięgielów – nowe edycje kursów duszpasterskich

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Dziewczyna, która podarowała mi swoją historię

Nie patrzyła w oczy, rzadko odpowiadała na pytania. Unikała towarzystwa, choć w miejscu, w którym przebywała, było to niezwykle trudne.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy