Co u nas?

Fragment Ewangelii Mateusza (22,1–14) jest czytany podczas dzisiejszych nabożeństw – w 2. niedzielę po Trójcy Świętej. Zobacz komentarz egzegetyczny Michała Koktysza na www.egzegeza.pl.

Od 1 lipca zapraszamy na Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie. Głównymi mówcami będą: Piotr Lorek, dziekan i profesor Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej we Wrocławiu i Matthias Clausen, teolog i profesor z Marburga, członek delegacji “The Movement Lozannie” w Kuala Lumpur i Kapsztadzie.

Wzruszająca opowieść o dobroczynnej mocy książek i sile rodziny, czyli książka pod frapującym tytułem „O dzieciach, które kochają książki” Petera Carnavasa, którą poleca księgarnia „Warto”.

Na głównej stronie naszej księgarni można także zobaczyć, jak wygląda okładka najnowszej powieści Lidii Czyż „Tato!”, której premiera odbędzie się na początku lipca, natomiast kilka dni temu po raz pierwszy publicznie został zaprezentowany „Codziennik kobiet” – również najnowsza pozycja naszego Wydawnictwa WARTO.

1-9 lipca Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Po latach

Czasami musisz po prostu iść bez względu na wszystko, po prostu musisz iść!

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy