Co u nas?

Monika Cieślar prezentuje działalność bytomskich streetworkerów na spotkaniu w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

W Dzięgielowie odbywa się 2. zjazd Szkoły Biblijnej. Zajęcia o ewangeliach prowadzi ks. Adam Podżorski, a o 1. Księdze Mojżeszowej – ks. Bartosz Cieślar. To drugi zjazd słuchaczy po uroczystej inauguracji.

W poniedziałek mija termin przyjmowania zgłoszeń na Kursy duszpasterskie w Warszawie, które poprowadzą: ks. Grzegorz Giemza, Beata Michałek i Bożena Giemza.

Natomiast 1. zjazd Kursu duszpasterskiego w Dzięgielowie wypada właśnie w ten weekend. Na kursie uczymy się jak słuchać i rozmawiać z innymi, żeby pomagać im przechodzić przez różne doświadczenia życia, oraz jak wsłuchiwać się w swoją historię życia i wędrówkę wiary.

Z biletem w cenie... 500 groszy do teatru?

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Nie jestem dobry

…spaczony rozum ludzki pomija to, co oczywiście stoi mu przed oczami i twierdzi, że natura ludzka jest dobra, choć codziennie widać, jak wiele potworności dzieje się za sprawą ludzi.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy