Co u nas?

5 932 – tyle prezentów udało się nam zgromadzić i wysłać do dzieci dzięki Wam i akcji „Prezent pod choinkę 2018”. Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!

Prowadzących szkółki niedzielne zachęcamy do skorzystania z naszego konspektu, a także materiału pomocniczego dla dzieci „Jak czytać Pismo Święte”.

Jeśli interesują Cię szczegóły programu Rodzinnego Spotkania Świątecznego 26 grudnia w Cieszynie, możesz sprawdzić TUTAJ. Pamiętaj bilety dostępne są także online.

Grudniowy Wieczór Chwały w kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie odbędzie się w najbliższą sobotę (15.12). Prowadzenie: Zespół Cześć. Początek: godz. 18.00. Wstęp wolny. >> plakat

RODZINNE SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Być piękną kobietą

Choroba uświadomiła mi, że tylko Bóg ma kontrolę nad wszystkim.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy