Co u nas?

Szkoła Biblijna w Dzięgielowie zapoznaje z treścią i przesłaniem ksiąg Starego i Nowego Testamentu, podstawowymi doktrynami biblijnymi i… jest otwarta dla Ciebie. Zapraszamy na nowy rok  nauki 2018/19! Zobacz więcej!

Tych, którzy chcą doskonalić się w służbie dla dzieci i poszukać odpowiedzi na pytania, jak robić to dobrze i ciekawie zaprosiliśmy do Dzięgielowa na szkolenie z zakresu pracy z dziećmi. Zajęcia właśnie trwają.

W składzie nowa pozycja naszego wydawnictwa pt. „Czas życia i czas umierania”. To książka, która powstaje w oparciu o dokumenty tematyczne WKEE.

Księgarnia Warto poleca „Buntownik nie bez powodu”. To pasjonująca opowieść o dorastaniu w cieniu ojca, światowej sławy ewangelisty i autorytetu duchowego, ukazuje drogę własnej tożsamości od młodzieńczego buntu po chrześcijańskie zaangażowanie Franklina Grahama.

„Pragniesz?” – 20. Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Indyjskie smaczki

Napędzają go przygody. Tworzy i wykorzystuje okazje.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy