Co u nas?

Polina ma 10 lat i mieszka na Ukrainie. Dwa lata temu zmarła jej mama … Polina to jedno z wielu dzieci, którym – razem z Tobą – chcemy sprawić radość „Prezentem pod choinkę”. Przyłącz się!

O godz. 17.00 w Bytomiu Miechowicach rozpoczyna się Spotkanie kobiet, które poprowadzi Mariola Fenger.

Dzieci z Bytomia Karbia, którymi opiekują się nasi streetworkerzy spędzą dzisiejsze popołudnie na miłym pikniku z ogniskiem i kiełbaskami.

„Obiady na kółkach” to oferta dobrych obiadów w przystępnej cenie. Można je zamówić w CME i poprosić o przywiezienie do domu, albo zjeść na miejscu, w stołówce CME w Dzięgielowie, przy ul. Misyjnej 8. Zadzwoń pod 33 852 97 81 lub napisz na cme@cme.org.pl

Szkoła Mobilna działa dziś w Bytomiu Bobrku, gdzie spotykają się ze sobą dwie kultury – polska i romska, dlatego będziemy próbowali poruszyć tematykę wielokulturowości.

Z biletem w cenie... 500 groszy

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Męski kryzys

Niewątpliwie czas wieku średniego to wyjątkowy czas w życiu mężczyzny.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy