1.5

O godz. 11.30 w Liceum Ogólnokształcącym Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie rozpocznie się promocja najnowszej książki Wydawnictwa Warto – „Codziennik kobiet” – z rozmyślaniami biblijnymi na każdy dzień napisanymi przez kobiety. Książkę zaprezentują:
dk. Aleksandra Błahut-Kowalczyk i  dk. Katarzyna Rudkowska, prowadzenie: Bożena Giemza, dyrektor Wydawnictwa Warto. W godz. 11.30-17.00 w liceum prezentowane będą obrazy  dk. Barbary Adamus, ilustratorki “Codziennika kobiet”.

W Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie, Roman Fenger o godz. 11.00 rozpocznie prezentację programów i idei Tygodni Ewangelizacyjnych organizowanych przez CME, a godzinę później opowie o służbie ewangelistów i możliwości kształcenia, które daje  im Kościół ewangelicko-augsburski. O godz. 15.00 red. Joanna Rączkowiak poprowadzi spotkanie  z Lidią Czyż, powieściopisarką, od lat zaangażowaną w spotkania dla kobiet na Śląsku.

O godz. 16.30 na rynku w Cieszynie swój koncert rozpocznie Zespół CME. Zapraszamy! Zespół CME weźmie także udział w sobotnim “Wielkim koncercie reformacyjnym” w Bielsku-Białej z udziałem m.in.  Beaty Bednarz, Natalii Niemen, Mate.O, Macieja Pastucha oraz Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha.

Od 15 do 17 czerwca nasza ekipa do spraw audio-video obsługuje Ewangelickie Dni Kościoła. W czwartek i piątek pracuje z nagłośnieniem, a w sobotę realizuje transmisję wideo z koncertu w Bielsku.

Nasi partnerzy